Skúsenosti s Clostilbegyt a Pregnyl 5000

perlycka
23. apr 2016

Caute vsetci.Ktora ma nejake skusenosti ci uz dobre alebo zle.Sup sem snimi... 🙂
Ako ste to uzivali?Mne kazal doktor 5den menstruacie zacat a uzivat 5dni.Potom 2dni pauza a pichnut injekciu.Doteraz som brala Dufhaston(2tyzdne).Tak uz cakam kedy dojde mrcha aby som mohla zacat ;)

spisanka
23. apr 2016

Ahoj,ja som mala clostil,pregnil a duphaston 6 cyklov.K babatku nepomohol.Clostil som brala od 3 do 7 DC.A pregnyl pichali az ked folik dorastol do 20-22mm.Preco ti to pichnu tak skoro?

bobulazelena
23. apr 2016

Babule a z akych dovodov vam dali tieto lieky...neprebiehala vam ovulacia...alebo preco vas stimulovali clostilom?
Teda ak to nie je tajne 😉

spisanka
23. apr 2016

@bobulazelena Ahoj ja so sice s ovulkou nemala problem,ale dali mi to na" vyburcovanie" vajecnikov.Taky pokus ci podari otehotniet,ale nepodarilo.

bobulazelena
23. apr 2016

@spisanka aha dakujem...lebo ja tiez mam ovulaciu pravidelne a zatial mi take nic nedavali...zatial riesime ine veci.

perlycka
autor
23. apr 2016

No ja som zvedava ;) Ale vela od toho neocakavam...Vajicka mam podla milimetrou v pohode.Tiez na vyburcovanie vajecnikou...

bobulazelena
23. apr 2016

Dakujem za info baby

perlycka
autor
23. apr 2016

Este si skusim kupit ten "zazracny" cajik (alchemilkovy).Ze vraj pomaha 🙂

bobulazelena
23. apr 2016

@perlyckane nepomohol k nicomu... Ale drzim palce aby tebe pomohol 😉

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena Aj to som citala,ze niektorym nepomohol.Teraz som v stadiu Pokus-Omyl ;)

perlycka
autor
23. apr 2016

A co vlastne stoji?

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka ale par korun...ako normalka caj.
Nic vynimocne...no ja tiez skusam uz pomaly vsetko mozne...

spisanka
23. apr 2016

@perlycka Ja len som sa dozvedela,ze sa pri jeho brani straca plodny hlien,tak aspon pij grepovy dzus a vela vody,nech sa tie spermosky maju moznost dostat ku vajku 😀

perlycka
autor
23. apr 2016

@spisanka Jaj tak toto som nevedela.

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena Aj sviecku v posteli skusas? 🙂

spisanka
23. apr 2016

@perlycka Ani ja ,dozvedela som sa to v podsate len vcera.A co som clostil brala tak to je asi rok a pol az dva tomu a uz si nepametam z vlastnej skusenosti..

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka fat si pod rit vankus som skusala raz a sama na sebe som sa smiala ze co za kraviny skusam 🙂
Ako dlho sa snazite?

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena cca 2roky

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka no my 1,5 roka...aj mate uz za sebou nejake vysetrenia...my tie zakladne...horm.profil a spermiogram...mam nasadeny duphaston kvoli progesteronu...inak sme zdravi

perlycka
autor
23. apr 2016

To iste 🙂

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka fakt? Odpadnem...aka nahoda. 🙂 a na laparoskopii si uz bola? Ja este nie...stale to odkladam...

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena Umna sa to meni raz som nadsena a inokedy nastvana,ze to nejde

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka to mame asi vsetky tak ja tiez som raz plna nadeji a pozitivneho myslenia a potom par dni taka depka ze koniec...chvalabohu v poslednej dobe uz pomenej mam tie depky

matamm
23. apr 2016

Ahoj ja som mala clostibelgyt a pregnyl jeden cyklus a hneď som otehotnela a potom som chcela otehotnieť druhý krát a brala som ho cca 6 mesiacov a už sa druhý krát nezadarilo :( teraz som začala brat femi kvapky a inofolic ( ja ho beriem kvôli úprave cyklu mam dlhy cyklus ale veľa babám pomohol otehotnieť ) a tiež chválili aj nosifol forte .... Prajem ti aby ti to co najskôr podarilo 🙂

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena Je to aj o psychike...bohuzial.Tie nase stavy nam k tomu asi tiez nepomahaju :(

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka no to ano...alene sa proste neda to mat v pazi...a to si myslim ze to este relativne na tom v pohode...su aj take baby co neznesu pohlad na akukolvek mamicku alebo tehotnu...to ja take nemam vobec. Len sem tam ma tak na dva dni depka chyti...

bobulazelena
23. apr 2016

@matamm ,,alene" bolo ,,ale mne " 🙂

perlycka
autor
23. apr 2016

@bobulazelena Ved toto.A otazky typu "A vy co?" alebo "Ste na rade" to by som vrazdila

bobulazelena
23. apr 2016

@perlycka na to som si uz zvykla...ked odpoviem ze sa snazime ale nedari sa nam, cize pravdu,tak sa uz druhykrat neopytaju pokial nie su totalne debilni..takze ja to vacsinou riesim takto. Ja najviac neznasam radu, ze mam na to nemysliet...za to by som ja zasa vrazdila a dlhou a bolestivou smrtou...😀

tatinka
23. apr 2016

ahoj, clostil som brala niekolko mesiacov, samo sebou k tomu patri aj pregnyl, nepomohol, akurat som z neho mala neskutocne silnu a hodne bolestivu mrchu, ked uz som ho brala dlhsie tak som mala take silne bolesti ze som uz myslela ze sa budem po stene skriabat a ani lieky od bolesti nezaberali, ....uz si nepamatam presne od ktoreho dna menzesu sa to bralo, bralo sa to par dni a potom som chodila na folikulometriu kde lekar mrkol ako rastu foliky a podla toho povedal kedy treba stuchnut pregnyl... vdaka pregnylu ti praskne folik po 36 hodin od podania injekcie a vtedy dako treba aj sexikovat , drzim palce nech ti pomoze....

deluxe86
2. feb 2017

Ahojte,ja som dostala teraz clostil,ale mne nebolo povedane aby som isla na folikul...metriu ani na pregnyl.Tak teraz neviem,ze po dobrati clostilu presne ktory den bude ten den D.viete mi poradit?🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre