Sklamanie - dostala som menzes

ariana195
13. aug 2016

Ahojte mamičky no ja som sa tak tešila že mi mešká menzes že sa podarilo bábo a dneska to sklamanie dostala som menzes ☹ snad sa to podarí nabudúce

tyelde
13. aug 2016

nezúfaj si, vyjde to nabudúce...držím palce 🙂

ariana195
autor
13. aug 2016

@tyelde ďakujem pekne verím tomu ze už konečne ano chceme to velmi no toto ma sklamalo ale pokračujeme znovu keď budem mat po menzese plodne dni ešte raz dakujem 🙂

merickat
13. aug 2016

Nemas preco byt sklamana, babatko si vzdy vyberie ten najspravnejsi cas, aby sa k vam pridalo 🙂 drzim palce, nech je to co najskor 🙂

ariana195
autor
13. aug 2016

@merickat ďakujem myslim na to stále myslela som si že je to jednoduché ale ako vidím nie nieje lahke babo splodiť ale veríme tomu ze bude 🙂

tamisi
13. aug 2016

@ariana195 ...nápodobne...takže začíname od dnešného dňa spolu...

merickat
13. aug 2016

@ariana195 nie je to jednoduche, je to ta najzlozitejsia vec na svete a je k tomu treba veeeela stasnych nahod naraz 🙂 ono to vyjde 🙂

natalysb
13. aug 2016

Drzim palce 🙂

kiwi3
13. aug 2016

@merickat ak by to bola ta nazlozitejsia vec na svete, tak asi nie je 5 miliard ludi na svete 🙂. v kazdom pripade drzim palce

katarinka289
13. aug 2016

@kiwi3 no ved prave.Keby to bolo take jednoduche,tak by nas tu bolo 10miliard 😉

@ariana195 my sme sa o druhu dceru tiez museli posnazit.Dala na seba cakat princezna.Takychto sklamani som zazila niekolko a napokon na 10x to vyslo 😊

deni73
13. aug 2016

@kiwi3 Už je nás cca 7,5 miliard.... A predsa niekomu sa veľmi ťažko podarí, niekomu nikdy, je to nespravodlivé..... Iné ženy majú aj 10, a dávajú ich do domovov....

salome51
13. aug 2016

@ariana195 veľmi dobre to poznám. Keď sme sa snažili o prvého syna. Vždy keď mi meškala MS sme dúfali že už sa podarilo. To sklamanie keď som nakoniec vždy dostala MS bolo pre nás s manželom veľmi ťažké a frustrujúce až kým sa nám to nakniec podarilo ☺. Držím ti palce a buď trpezlivá 😆

merickat
13. aug 2016

@kiwi3 ked sa v spravnom case pustia spermie k zrelemu vajicku stale je len 10% sanca, ze z toho vobec nieco bude a stale sa to nemusi udrzat az do konca...je to zlozite ;)

sardinka335
13. aug 2016

Je to o uhle pohladu...pre niekoho sklamanie a niektora si ,,vydychneme,, ked to pride... 😀 😀
Pokušať sa niekolko mesiacov o tehotenstvo je kočky ,,zial,, uplne normalne.

michhaela
13. aug 2016

@ariana195 Je nás veľa čo nás sklame ta hnusna mrcha ale verím že sa nám to podarí...Snáď to nebude roky a roky...Potom už poletim na psychiatriu :'(

rudolfizrael
14. aug 2016

Baby my sme sa snazili pol roka. Nie je to dlha doba ale ked prvé nam vyslo na prvý sup myslela som si ze to pôjde hned tiez to bolo sklamaniaaaa ked vzdy prisla mrccha aj som si poplakala.... A hentake reči typu ze ked to vypustíš z hlavy vtedy sa podarí ked na to prestaneš mysliet si kazdy mohol strčiť lebo na to sa neda nemyslieť 😂 Az som sa raz nasrala kúpila som ovu testy, jeden som ocikla a tam hned ta čiarka silnejšia nez testovacia uplne ju prebila 😂😂😂😂 tak proste asi náhoda ze som trafila Zrovna vrchol ovu tak sme mali tutu mutu v ten den a potom este ďalšie 4 dni potom po sebe a o 10 dni uz bol duch 🤗🤗🤗🤗 každej držím palčeky lebo je človeku z toho smutno ak to stale nevychádza 😏

ariana195
autor
14. aug 2016

Ahojte presne tak ja to tak moc chcem asi to nemam ešte dopriane a druhe maju aj 5 a daju si to zobrať spravodlivost 0 bodov ale ja stále verim ze nám to výjde a drzim aj vam palce 🙂 nech máme aj my to stastie A dakujem vam mamičky a budúce mamičky za vase skúsenosti a rady

renimac
14. aug 2016

@michhaela my 3 roky a veru, som uz zrela na cvokara...

pukita
14. aug 2016

@renimac my sa snazime od zaciatku roka poriadne ale se vsim vsudy je to cca rok. A aj ked je to trikrat menej ako u teba viem ako sa citis. Ja este k tomu mam pracu kde sa stretavam so samymi mamickami s kocikmi. Este ked su mile tak som uplne v pohode ale ked mi zacne ukazovat moresy typu nebyt mojho lona ludstvo vyhynie a pod. Ja som matka musim mat vsetko co chcem a ty bezvyznamna nula mi musis vyhoviet lebo ty nevies co je materstvo. Ano neviem. Ale nemyslim si ze som preto som hlupejsia alebo neschopnejsia.

renimac
14. aug 2016

@pukita ani neviem co ti na to napisat.... rada by som Ta podporila, ale sama uz nevladzem 😒

pukita
14. aug 2016

@renimac viem, necakam podporu, skor som ja teba som chcela podrzat ze je nas viac.

renimac
14. aug 2016

@pukita dakujem a prajem Ti vsetko dobre 😉

mariannamk
14. aug 2016

@renimac @pukita pridavam sa k vam, cakatelkam. my cez 4 roky valcime. ale mam pocit, ze je to akoby iba polroka. ten cas tak strasne leti. ale co, ved aj vy aj ja sa skor ci neskor dockame 🙂 este si napokon povieme, ze to este mohlo chvilu pockat 😀

sinqopa
14. aug 2016

Aj ja sa k vám pridávam, dnes došla mrcha mrchatá ... takže zase sa treba naladiť optimisticky 🙂 😀

matrix87
14. aug 2016

nezufaj, nabuduce sa podari... my sa snazime od minuleho septembra a tiez stale nic...

stellamaris
14. aug 2016

@sardinka335 aj my sa snazime viac ako 3 roky a nemame to lahke.U nas v dedine maju vsetci deti a najnovsie je dalsie u suseda na ceste,nam sa nedari ..............no snazime sa dalej,fakt je sanca splodit dieta realne dost nizka,ale vzdy sa moze zadarit 😉 my mame syna 4 rocneho a podaril sa hned,tak verime,ze sa znovu zadari.
Pre prvosnazilky mam radu,ktoru som aj ja realizovala,kupte bodynko,cumlik,dupacky ci hracku,vylozte to v spalni a pevne verte,ze babätko pride.Ja som nakupila v novembri a o mesiac som otehotnela 😵

ariana195
autor
15. aug 2016

Omg to snad nieeeeee tak dlho cakat na babo ja idem po kramoch teraz cez plodne dni a uvidíme čo bude a jak todopadne a mamičky a také ako ja drzim vam palce nech vam aj mne sa to už podarí

melynda
15. aug 2016

@ariana195 držím ti palce! 🙂

ariana195
autor
13. sep 2016

Mamičky a budúce mamičky chcem sa opýtať keď som cca pred dvoma rokmi potratila či môžem byť vôbec tehotná? Alebo to už je ťažšie otehotnieť Dakujeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

zuzizu2
13. sep 2016

@ariana195 myslim ze dost to zalezi od toho ako si na tom po zdravotnej stranke co sa zenskych organov tyka. Na toto ti mi odpoved dat nevieme. 🙂 Ale pokial nemas nejake problemy tak si myslim ze by si este mohla byt tehotna, len pokial sa vam nedari tak by bolo dobre keby ti gyn urobil testy

ariana195
autor
13. sep 2016

@zuzizu2 ahoj nemám žiadne problémy menštruácia mi chodí pravidelné nič ma nebolí no snáď sa podarí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre