Silné krvácanie po MS?

mishell1234
30. jan 2019

Dobrý deň má niekto skúsenosť Stym že ms mi skončila ako mala. 1 deň pauza odvtedy som pokračovala mala som silné krvácanie a ktomu som krvacala krvné zrazeniny.na 3 deň som išla na pohotovosť pichli mi injekciu začala som este viac pobede som bola v nemocnici na vyšetrenie tam ďalšia injekcia ta zabrala nasadili mi norethisteron a entizol mam to brat 10 dní a potom by som mala dostať znovu ms. Keď doberiem poslednú tabletku norethisteron ms príde hneď na druhý deň? Akú máte stým skúsenost?

ifava
30. jan 2019

Nebrala si nejake antibiotika, prisli ti na cas? Stalo sa ti to prvy krat?

vlasica19
30. jan 2019

Mala si len nejaku zvlastnu ms, to mi pride ako normalne, sem tam je proste nejaky problem s hormonmi a potom to moze byt take kadejake 🙂

mishell1234
autor
30. jan 2019

@ifava nie neberiem nič. MS chodila ako hodinky a zrazu toto. Ak mi to neprejde chcú ma poslať na kyretaz

mishell1234
autor
30. jan 2019

@vlasica19 zľakla som sa keďže takú silnú som ešte nemala a išlo aj veľké množstvo krvných zrazenin. Snad už nebudem krvácať a tablety ma napravia😏

lusi96
30. jan 2019

@mishell1234 ja som tiež pred polrokom dostala menzes na deň presne, po 11 dňoch krvácania som šla na gyndu, tam mi urobila vyšetrenia, povedala že je všetko v poriadku, že sa len čistím a poslala ma domov, ráno pri odchode do práce som odpadla, tak nešťastne, že ma hospitalizovali na chirurgii, z odobratej krvy zistili, že mám hcg hodnutu 500, v momente ma poslali na kyretaz 😐

mishell1234
autor
30. jan 2019

@lusi96 ja mam zavolať o výsledky.. A čo je jeto 500hcg? Koli tomu sa chodí na kyretaz? Ráno som trochu krvacala teraz nič. Ak sa mi to zhorší mám prísť naspäť do nemocnice

lusi96
30. jan 2019

@mishell1234 je to hormón, ktorý stúpa iba v tehotenstve 🙂 skús si vygoogliť presnejšiu definíciu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre