Shatavari - podpora plodnosti, ovulácie

mimi_3
6. apr 2022

Ahojte, chcem sa opýtať či máte niekto reálnu skúsenosť s ajurvédskou bylinou SHATAVARI, ktorá je na podporu ženského, ale i mužského pohlavného reprodukčného systému.
Ďakujem 🙂

ninka99865
6. apr 2022

@mimi_3 akurát som si to kúpila tak by ma tiež zaujímalo 🙈

mathob
6. apr 2022

@mimi_3 neviem či to pripísať Shatavari, ale brala som celú zimu, mne to pomáhalo aj na močový mechúr, a potom už bolo lepsie a v lete som otehotnela, úplne prekvapenie, keďže pri staršej sledovanie ovulácie a inofolic a neviem čo. Inak kamoška, čo mi to poradila sa snažili o bábo hádam aj 4 roky aj cez ivf a im to poradil lekár a majú 2 mesačne bábo ...

mimi_3
autor
6. apr 2022

@ninka99865
@mathob veľa som o tom čítala a našla som veľa pozitívnych recenzií, tak som sa rozhodla, že to vyskúšam. Beriem to cca mesiac a moja MS bola teraz úúúplne iná, skoro bezbolestná, takže minimálne v tomto dávam shatavari veľké plus 🙂👍

93kris
6. apr 2022

Ahoj, kedze som mla dlhodobo rozhadzane hormony a vysoky testosteron, doktor ma pripravil na to ze budem mat problem otehotniet. Raz mi kamoska hovorila o Shatavari a ked sme sa zacali snazit o babatko, zaobstarala som si tabletky. Hned sa nam zadarilo 🙂 Ked sme sa zacali pokusat o druhe babo, najskor sa nam dva mesiace nedarilo, tak som po nich opat siahla. MS uz neprisla. Neviem ci ti pripisovat prave Shatavari ale ja si myslim ze pomohli a urcite ich odporucam. Ak sa nemylim je to prirodny produkt takze urcite nie je co stratit.

mimi_3
autor
6. apr 2022

@93kris super, veľmi sa teším 🙂 verím, že aj mne to pomôže 🙂🙏

kataka10
6. apr 2022

@mimi_3 ja to tiez beriem zatial mesiac, ale presne ako pises, menstruacia bola bez vacsej bolesti. Aj pekne nacas prisla, tak uvidime, aky dalsi efekt to bude mat. Mne na upravu cyklu velmi pomaha aj pravidelna joga a toto som teraz pribrala ako doplnok. Potrebovala by som ten estrogen trochu nakopnut, lebo pri mojej diagnoze - PCOS mam libido ako 60-nicka po prechode a dost ma to stve 😒

mathob
6. apr 2022

Určite skús, ako povedala 93kris, uškodiť nemôže, držím prsty

mimi_3
autor
6. apr 2022

@kataka10 ináč to s tým libidom 😅 presne aj ja som bola ako stará žena a teraz muž nechápal čo je so mnou, už sa musel skrývať predo mnou 😂😂😂 takže ďalšie plus za mňa 👍🙂 a ešte som si všimla, že lepšie spím. Trpela som nespavosťou, často som sa budila, a teraz spím ako zabitá

ninka99865
6. apr 2022

A neviete ci sa to môže kombinovať aj s duphastonom?

kamoska_z_konika
6. apr 2022

@mimi_3 odporúčam keď nemáte žiadne cysty ani zrasty.. Pomáha upraviť hormonalne hladiny, zvyšuje estrogen. Nemal by sa kombinovať s inou hormonálnou liečbou... Ja mam endometriozu, narástli mi nové cysty.

ninka99865
6. apr 2022

@kamoska_z_konika a ja som zas čítala že to je dobre aj na cysty 🤔

kamoska_z_konika
6. apr 2022

@ninka99865 tak ja som ten opak kedy mi to ublížilo

beata110
7. apr 2022

@ninka99865 mozes pridat prosim ta fotku ktore presne mas a odkial? Aj ja by som si rada zaobstarala😊

beata110
7. apr 2022

@93kris mozes mi prosim ta poslat fotku ktore presne si uzivala? Rada by som si aj ja zaobstarala😊

ninka99865
8. apr 2022

@beata110 https://biocare.sk/eshop/produkt/ajurvedsky-caj...
Ale Dočítala som sa že sú aj tablety ktoré sa berú 2x denne tak neviem ci po čaji nevyskúšam tablety

somtunovaa
8. apr 2022

Ja som to brala dlho, k otehotneniu mi to nepomohlo.

ninka99865
8. apr 2022

@somtunovaa a aspoň k nejakej úprave cyklu?

somtunovaa
8. apr 2022

@ninka99865 ani k úprave cyklu. Na úpravu mi pomáha kotvicnik zemný.

93kris
8. apr 2022

@beata110 Ahoj, mala som tieto 🙂

silviaeli
19. apr 2022

@kamoska_z_konika vidim brusko tak veľmi ti to neuškodilo??..ci ??😉

kamoska_z_konika
20. apr 2022

@silviaeli uskodilo... Po dobrati tabliet 2 útvary 8 cm na opeacku a kopec zrastov tak vyber vajcovodu a babo je z ivf nie zo shatavari 🤦‍♀️

kamoska_z_konika
20. apr 2022

@silviaeli celkovo mam za sebou 4 chirurgie brucha a piatu pred sebou

silviaeli
20. apr 2022

@kamoska_z_konika 😳och to vazne??..tak to má mrzi😥..útvar bol cysta?..myom?
To je 1.babatko ??Tak držím palce nech všetko dobre dopadne, nech ste zdraví 🙏🏻🥰

kamoska_z_konika
20. apr 2022

@silviaeli áno mam endometriozu tretieho stupňa.. Jeden myóm asi (v papieroch to divne volajú cysta) a veľká cysta na vaječníku. Áno prvé vymodlene babo 🥰
@silviaeli

3hena3
28. máj 2022

Ahojte, ak by mal niekto záujem, predám 2 balenia Shatawari sypaného čaju. 1 balenie nenačaté, z druhého minutá 1 dávka. Dátum spotreby viď foto 27.12.2023. Dôvod predaja - našťastie mi chvíľu po kúpe už nebol potrebný 😊
Predám obe balenia za 7€ aj s poštovným (mňa len tieto dve balenia bez poštovného vyšli na 10€). Príp.osobný odber BA - Lamač.

beata110
29. máj 2022

@3hena3 ahoj ja ich vezmem😊

mata1278
8. máj 2024

@93kris dobrý deň môžem poprosiť foto aké shatavari ste užívala ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre