Sen, že som tehotná

sudocek
15. júl 2022

Snívalo sa Vám už niektorej že ste tehotná? Čo to znamená keď je vo sne tehotenstvo?

maranta_leuconeura
15. júl 2022

100x a nic to neznamenalo. Rovnako ako ked v sne zomriem alebo lietam, zobudim sa a nic 😜

evnii
15. júl 2022

@sudocek nič...sen

gubcikova
15. júl 2022

Mne sa snívalo že som tehotná,chcem ísť na potrat a muž chce aby som si to nechala.Druhu noc sa mužovi snívalo ale všetko v opačnom poradí 🤣(teda ale stále som bola tehotná ja 🤣)

3petka
15. júl 2022

@sudocek ježišmária a ako často ešte aj to že som rodila. Podľa mna to ide z podvedomia, ešte by sme dieťa chceli ale bohužiaľ moje telo štrajkuje.

sudocek
autor
15. júl 2022

@gubcikova mne sa to snívalo do dnes rána. A bol to pekný sen. Mala som teste pred pôrodom a malo to byť dievčatko a ešte sme s mužom vybrali meno. Od rána mi to vŕta v hlave.

zorienka333
15. júl 2022

Asi milionkrat a uplne do detailneho porodu, a to dieta zatial ani neplanujeme. Naozaj to nic neznamena, neviaz sa na to, aby si nebola potom zbytocne sklamana.

zmrzlinka2021
15. júl 2022

@sudocek
Mne sa snivali vsetky krepotiny, co existuju.
A nič to neznamena. Sen je len splet toho, co ti ide vedomim, nevedomim, nič nenaznacuje.

sudocek
autor
15. júl 2022

@zorienka333 ja sa na to neviažem. Jedno dieťa už mám. A toto sa mi snívalo prvý krát

sona110
15. júl 2022

Mne sa snívalo ,a aj som bola😂

sudocek
autor
15. júl 2022

@sona110 a zistila si to hneď?

domka222
15. júl 2022

@sudocek prosím, len to neber ako príznak 🥴

ariannazara
15. júl 2022

Totu noc sa mi to snivalo ze som rodila 🤣

sudocek
autor
15. júl 2022

@domka222 kto povedal že to tak beriem?

euka210
15. júl 2022

@sudocek joooj, aj mne sa snivalo ze idem rodit...vacsinou je to sen typu horor...mame doma 3 deti

domka222
15. júl 2022

@sudocek keď už sa pýtaš žienky, či to zistila hneď.

sona110
15. júl 2022

@sudocek no až keď som nedostala ďalšiu menštruáciu.😂

sudocek
autor
15. júl 2022

@domka222 ja som sa normálne opýtala či zistila hneď či je tehotná.A keď sa ti niečo nepáči tak nekomentuj.

girl2524
15. júl 2022

@sudocek mne sa snivalo 2 x a aj som bola a dvojicky 🤣

diaszoky
15. júl 2022

@sudocek ano neotehotnela som pravde dnes sa mi snivalo ze sme mali chlapca aj som ho videla co budem tehu meviem😒

alina765
15. júl 2022

Aj mne sa dneska snívalo že som porodila chlapčeka 😂 a že bol veľmi veľmi pekný (som tehotná)...
Tie sny sú niekedy divné 😂😕...

sonalove
15. júl 2022

mne sa najskor snívalo o pavukoch- veľa pavúkov som videla ( je to zmena v zivote), potom o pár dní sa mi snivalo -že mi Dr. Povedal že som tehotná a že to bude chlapec :to bol november 2019- ráno som to môjmu povedala aj to ze mne sa sny plnia 😉. V januári 2020 som zistila ze som tehu a narodil sa nám 9/2020 chlapec ❤️
Ale ber to s rezervou, mne sa moje sny plnia, veľa x som už zažila dejavu- ze toto- danú situáciu som už zažila…

christinka1
15. júl 2022

@sudocek ahoj,tak mne konkrétne sa nesnívalo že som tehotná 🤰, ale snívalo sa mi, že som mala pozitívne 2 tehotenské testy (jeden paličkový druhý digitálny) na druhý deň ráno mi to nedalo, že prečo iba sen (dlho som chcela bábätko, testovala sa mesiac predtým a nič tak som si povedala že mne sa nepodarí otehotnieť) zostali mi z minulého mesiaca testy a reku idem si ich spraviť aj keď som sa bála zase sklamania.. mala som deň do MS... A hneď ako som vytiahla ten paličkový test ,som videla tú druhú čiarku 😍 ruky sa mi začali triasť, začala som plakať, že to nemôže byť pravda ani a predsa bola... Presne ako v tom sne,preto hovorím že mám doslova vysnívaného synčeka 💙 po ktorom som tak veľmi túžila (už mám aj 13 ročnú dcéru)

christinka1
15. júl 2022

@sonalove mne sa tiež väčšinou moje sny splnia a to dejavu mávam aj ja ale iba minimum...

lauha21
16. júl 2022

@sudocek mne sa to snívalo tiež velmi veľa krát a veľa krát sa mi sny splnia ale každý krát sa mi snívalo že som mala dvojičky alebo trojičky😂 teraz som tehotna a úprimne dufam že je jedno😁😂

sudocek
autor
16. júl 2022

@christinka1 tak ti gratulujem. Ja mam tiež syna vysnívaného

kundiboo
16. júl 2022

@sudocek aj mne sa to snívalo, už aj 3x a nikdy to nič neznamenalo

sunshine15
17. júl 2022

@sudocek mne sa snivalo tiez 3 testy ze pozitivne, potom neskor som aj rodila a dievcatko pre ktore sme nemali meno, ale urcite to podvedomie teraz nedavno sa mi zas o testoch snivalo, snazime sa realne asi od zaciatku roka a este nic

mon_day
17. júl 2022

@sudocek mne v prvom tehotenstve, ked sa nieco snivalo, vzdy som aj v sne bola tehotna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre