Sen o dvoch čiarkach na teste

ssaska123
25. jún 2022

Snivalo sa mi o tom ako s priateľom robime tehotensky test kde su dve ciarky myslite ze to moze mat nieco spolocne kedze sa veľmi snažíme o babo alebo ? nikdy predtym sa mi taketo nic nesnívalo

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
25. jún 2022

@ssaska123 sníva sa ti väčšinou o tom na čo myslíš počas dňa 🤷‍♀️

andrea_prestastna
25. jún 2022

@ssaska123 vies co . Kazdy sen je iny, treba pozret snar snov
Mne sa snivalo ze kojim babatko a bolo to dievcatko a o tri tyzdne som mala pozitivny test a teraz vedla mna lezi dievcatko male krasne💕

ssaska123
autor
25. jún 2022

@andrea_prestastna to je krasne❤️

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_prestastna
25. jún 2022

@mb2021 ano rano som vstala a bol to taky dobry pocit zo sna co niekedy clovek ma len som bola smutna lebo som bola po MA v 18tt a necakala som ze sa este podari mi otehotniet ale sen krasny, teraz sa mi stale sniva o mojom prvom aute co som mala veteran ze kde som ho zaparkovala a hladam ho to uz asi pol roka🤣 snad ho raz v sne zas najdem lebo uz je zosrotovane

chelsey987
25. jún 2022

@ssaska123 nie nemá to nič spoločné. Tvoje podvedomie to spôsobilo, pretože myslíš na otehotnenie. Sny neveštia budúcnosť.

cyberk
25. jún 2022

Drzim palce aby sa ti sen stal skutocnostou 🍀🍀 verim ze ked clovek nieco velmi chce vie si to sam pozitivnou energiou privolat 🥰

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
26. jún 2022

@mb2021 zato že tebe sa neplnia sny resp. nepoznáš ich význam ešte neznamená že sa to nemôže stať iným ľuďom... Nesúď podľa seba všetkých...
Mne sa sny plnia - poznám ich význam... Len ti poviem že nie vždy je to príjemné.....

deti95060810
26. jún 2022

@ssaska123 môže sa ti to splniť... mne sa tiež tak snívalo že som prišla domov z nemocnice s malým bábom na rukách...vítala ma mama...
o pár týždňov nastali problémy - už sme neplánovali bábo s mm... v súčasnosti má slečna 12r.

christinka1
26. jún 2022

@ssaska123 mne sa snívalo že som mala 2 pozitívne tehotenské testy, jeden paličkový druhý digitálny... Ráno som rozmýšľala že prečo iba sen, nakoľko mesiac predtým sa mi nezadarilo... A nedalo mi to, zostali mi testy z minulého mesiaca a presne ako v tom sne som to videla,tak to bola aj skutočnosť, čiže mám doslova vysnívaného synčeka,po ktorom som tak veľmi túžila

christinka1
26. jún 2022

@chelsey987 myslíš sa,moje sny práveže majú nejaký význam vždy

andrea_prestastna
26. jún 2022

@mb2021 a? B
Co komentujes ked netreba

chelsey987
26. jún 2022

@christinka1 možno si výnimka, ale sen podľa psychológie človeka je zážitok obrazových, zvukových a iných zmyslových vnemov vytváraných mozgom počas spánku. Udalosti v snoch bývajú často neuskutočniteľné alebo málo pravdepodobné, a snívajúci nad nimi obvykle nemá kontrolu.

sunshine15
27. jún 2022

Mne sa snivalo ked sme sa zacinali snazit ze som porodila dievcatko doma v sprche a nemali sme ani meno vybrate nic, a potom sa mi o par dni snivalo o 3 pozitivnych testoch, nebola som tehotna ani v ten mesiac ani ten dalsi a tento stale cakam

christinka1
27. jún 2022

@chelsey987 no tak potom som výnimka, pretože mne niektoré sny dávajú význam vždy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre