Šanca na otehotnenie pri styku len raz v mesiaci

6. júl 2021

Zdravim. Prosim je tu niektora z vas ktora otehotnela po styku raz za mesiac cez plodne dni. Nakolko priatel chodi do mesiaca len raz a to na jeden den. Ci je nejaka sanca na pocatie. Vdaka

tecko28
6. júl 2021

Ak mas ovulaciu prave vtedy, tak ano.

kikaaa444
6. júl 2021

Áno otehotnela som a to sme si dávali pozor nakoľko som mala malé diets

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
6. júl 2021

@elizabet173 ved keby maju dieta, mozu situaciu zmenit... ona sa prestahuje blizsie, on prestane chodit na taketo dlhe fusky... A k otazke - ano, je to mozne, pokial mas pravidelny cyklus a vies to naplanovat tak, ze ten sex bude 0-2 dni pred ovulaciou. Idealne uz pred, spermie co to vydrzia.

cinda555
6. júl 2021

Tak sa ty zober za ním a budete viac spolu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
6. júl 2021

@elizabet173 mozno je to len docasne, planuju spolocnu buducnost, na hypoteku zarobis lepsie v zahranici za par mesiacov tolko co tu za par rokov... mozno len rozmyslaju prakticky, ale je pravda, ze do zahranicia by mali ist proste obaja, nech su spolu... taketo vztahy na dialku by nemali byt dlhodoba zalezitost.

cimage
6. júl 2021

2deti sa nam tak postastili.

123369
6. júl 2021

Tiež sa nám tak pošťastilo ♥️

liljana
6. júl 2021

Chces mat deti s niekym, s kym "zijes" 1 den v mesiaci? To bude zas prispevkov, nechce si ma zobrat, chcem sa rozviest, neznasam ho, odkedy zijeme spolu trvalo, nemam kam ist s dietatom ...

cimage
6. júl 2021

Autorka sa pyta, ci je mozne otehotniet a nie ci sa tak da zit. Je mozne, ze sa im zadari a priatel nebude musiet odcestovat, alebo zmeni pracu, alebo je to len docasne. Odpovedajte na otazku a nedomyslajte si rozne scenare co bude a ako bude. Je to ich zivot.

petamich
6. júl 2021

ak sa "trafite" do ovulacie resp. ak ten styk bude tesne pred nou alebo ked sa uvolni vajicko, tak je to isto mozne ;)

kiki68
6. júl 2021

Dost nizka, ale sanca tam je. To zavisi ako to vychytate tymi dnami

ladybug138
6. júl 2021

Ano, sanca je, moja dcera je toho dokazom 🙂 len musia byt plodne dni vtedy

lenka2710
6. júl 2021

Áno, aj nám sa tak podarilo! Pol roka sme sa snažili a dosť intenzívne 😂 a v ten daný mesiac len raz a bolo 😅

123369
6. júl 2021

@cimage presne toto si hovorím od začiatku diskusie, tie omáčky okolo sú fakt trápne 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre