Robili ste si ovulačné testy?

1. máj 2022

Peknú nedeľu, zaujímalo by ma, či ste si pred otehotnením robievali ovulačné testy, alebo inak zisťovali či máte ovuláciu?

cimage
1. máj 2022

Ani raz, nechali sme to na nahodu. Prve trvalo asi polroka odkedy sme si povedali, ze ok a dve dalsie sme neriesili, podarili sa a tesili sme sa.

7eliska7
1. máj 2022

Ja áno, keďže sme sa snažili rok a nič plus som mala aj 40 dňové cykly …

basska_b
1. máj 2022

Ja som si to robila a len ma to domotalo... chceli sme zvysit sance na chlapca a vraj treba ist na to presne v den ovulacie... mala som 28 dnovy cyklus ako hodinky a 12-14. den plodny hlien a test mi ukazal, ze mame ist na to az 16.-17. den. Keby nie tie testy, teraz by som uz mozno rodila... ked som sa po 6 mes. ovulacneho testovania prestala testovat a spolahla som sa na hlien, tak som okamzite otehotnela. Mozno to bola aj psychika. Nemam rada take vymeriavanie

x_mery_x
1. máj 2022

Nie, prve sa podarilo na prvykrat, sledovala som.si hlien

janewithane
1. máj 2022

Robila, nikdy mi nevyšiel pozitívny, bola som z toho len v strese. Vyzerá ze zbytočne lebo ovulaciu mam

lucylliana
1. máj 2022

5mesiacov som to nechávala na náhodu. Takze teraz som si ho spravila, vyšiel pozitívny a už aj viem že sa nám zadarilo …

elis248
1. máj 2022

Nerobila, tiež som to nechala na náhodu. Prvý krát to vyšlo po 3 mesiacoch a druhý krát sa podarilo asi po 3-4 mesiacoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre