Rastúce bruško, príznaky tehotenstva, no test je negatívny

beatagasparova
8. jan 2021

Poradí mi niekto? Rastie mi bruško tehotensky test bol negativny, príznaky mám. A menštruáciu mám 2 mesiac len špinenie .

sense
8. jan 2021

@beatagasparova smer lekar..

moonlight1210
8. jan 2021

@beatagasparova cysta, alebo cokolvek ine, co moze sposobit hormonalnu nerovnovahu a tehotenske priznaky. Alebo nestandardne tehotenstvo.

Radsej si to over u doktora. Aby zbytocne nenastali komplikacie.

jaskolka
8. jan 2021

Jednoznačne lekár, čím skôr.Môže to byť cysta, ale aj čokoľvek iné.

beatagasparova
autor
8. jan 2021

Tak ďakujem všetkým. 😉V pondelok už aj utekám, lebo sa mi to prestáva páčiť. 😏

andreatytler
9. jan 2021

@beatagasparova Ak by si bola tehotna, brusko by zacalo rast az neskor ako 2 mesiace.
Chcela by si byt tehotna?

viera235
9. jan 2021

@beatagasparova mne sa prvé príznaky tehotenstva objavili najskôr po mesiaci a o raste brucha ani nehovorím, to bolo viditeľné až začiatkom 4. takže určite zájdi...pre mňa vždy (2x) príznak vynechanie mrchy

nini1010
9. jan 2021

@andreatytler Trefna otazka.

andreatytler
9. jan 2021

@nini1010 Sama som tym presla ked som si vsugerovala tehotenske priznaky vela krat☹

sardinka32
9. jan 2021

Pozor, toto moze byt aj nador. Chod k lekarovi.

beatagasparova
autor
11. jan 2021

Pre tých čo sme si písali v piatok 8.1. Takže u doktora som bola a som úplne v poriadku. Moje rastúce bruško je skôr črevný problém. Ale na stravu si dávam pozor, teda okrem vianoc😏. A na váhe som normálne, mierne dole. Skôr mi povedal že už nebudem mávať také silné krvácanie. Ale vajicka aj maternice aj sliznice je úplne v poriadku. Povedal mi, že sa mám hodiť do pohody, neriešiť bábo, ale ako to spraviť mi už nepovedal. 🤔😉

viera235
11. jan 2021

@beatagasparova dobrý prístup...držím palčeky, to dáš....chce to zvolniť myšlienky... a príde to určite

ivca88
11. jan 2021

@beatagasparova no hlavne si netreba namyslat tehotenstvo. Potom sama sebe škodis.
Psychika je tak silná, že koľkím sa aj mlieko začalo tvoriť.
Potom si blokujes ovulaciu.
Veľmi často má žena krásny 28 dňový ciklus a ako začne túžiť po bábätku, tak jej perioda začne meškať aj týždeň. Blbnu hormóny.

viera235
11. jan 2021

@beatagasparova a ako to urobiť?vedome, ale že vedome sa zameraj na úplne iné veci...na dovolenkus a teraz asi nedá,ale čo ja viem, začni cvičiť doma, zariadzovať byt, plánovať letnú dovolenku alebo si len užívaj život a mysli na jeho krásu zatiaľ bez bábatka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre