Rada nad zlato - snažíme sa o bábätko

kvietocek555
22. júl 2021

Ahojte, chcela by som sa poradiť. 8.7.som si pichla ovitrelle a hneď v ten deň som mala plánovaný styk 2 dní nakoľko bola vyvolaná ovulácia. Je presne 14 dní od ovulácie a včera podvečer som si robila tehotenský test, druhá čiarka bola slabšia ale bola. Dnes ráno som si len namatkovo urobila ďalší z ranného moču a bol negatívny. Dnes podvečer opäť pozitívny, čiarka trošičku silnejšia než včera.
Stalo sa to niektorej z vás? Nechápem tomu ránu, keď vtedy test má byť pozitívny....

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietocek555
autor
22. júl 2021
len_nig
22. júl 2021

@kvietocek555 to si jasne tehotná 😊 gratulujem

kvietocek555
autor
22. júl 2021

@len_nig len som nechápala, prečo ráno biely test s jednou čiarkou 😀 tak som chcela vedieť, či sa to opäť mohlo stať len mne ..

len_nig
22. júl 2021

@kvietocek555 neviem ale mne ráno tiež neukázal až neskôr 😂 ale už som to čítala viackrát, každopádne keď ho máš večer takýto je to jasné 😊 to nemáš ducha ako ja ale normálnu čiarku.

kvietocek555
autor
22. júl 2021

@len_nig ďakujem za potešenie 😃

nohavicezababku
25. júl 2021

Čaute baby, gratulujem všetkým vyššie , čo ste so našli // na tehotenskom teste ;) som 8DPO , viem, že je to skoro na test, ale zobudila som sa na to, že ma pichá v podbrušku - trvá to už druhý deň- tento druh bolesti sa v mojej PMS kolekcii bolestí doposial nevyskytol.. preto som sa trochu zlakla, či to neni nejaky zapal, ale nedalo mi a spravila som si test a zostala som zaskočená viď nižšie, je to podla vás len kanálik? Vopred vďaka za odpovede

kvietocek555
autor
25. júl 2021

@nohavicezababku ahoj...aj ja som mala tieto isté príznaky. 8 deň bol slabucky výsledok a na 10deň silnejší...teraz som 17deň a digitálny test clearblue ukázal 4-5 týždeň tehotenstva. Doporučujem neskôr urobiť tento test, je super. Držím palce

nohavicezababku
25. júl 2021

@kvietocek555 ďakujem za odpoveď, uz len vydržať.. prajem pekný deň

sense
25. júl 2021

@kvietocek555 neukazuje clearblue najviac 3+? Alebo niečo nové?

kvietocek555
autor
25. júl 2021

@sense 2-3 na teste a vskutocnosti 4-5 týždeň... v návode je to písané. U mňa to sadlo úplne. 😃👌

sense
25. júl 2021

@kvietocek555 jaaj takto si to myslela, ja ze vymysleli nejakú novinku keď si napísala ze test ukázal 4-5

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre