Púpalkovy olej na harmonizáciu hormónov?

lenkaaninka
12. aug 2018

Ahojte viem ze pupalkovy olej je výborný na harmonizáciu hormónov ale aký v tabletkách??? Máte niekto skúsenosti? Ďakujem

katharines
12. aug 2018

@lenkaaninka no niekomu chuti olej hnusne, preto voli tobolky. Tiez to zalezi na tom, aka si aktivna a mobilna. Ak vela cestujes, tak tobolky su pre teba lepsou volbou.

hettinka
13. aug 2018

@lenkaaninka ja som ho brala v takých tobolkách od firmy Walmark. Ale dávaj si pozor, lebo robia 2 druhy, 500mg a aj 1000mg, ale tej 500mg treba brať 2 tobolky denne, takže je to v konečnom dôsledku drahšie.

dolynkag
13. aug 2018

@hettinka ja objednávam z iherb.com oveľa lacnejšie všetko aj poštovné

lala123
13. aug 2018

A vidíte niejake zlepšenie?

hettinka
13. aug 2018

@dolynkag ja som si kúpila normálne v lekárni.

galioska
14. aug 2018

@lenkaaninka ja len vyborny a taku plet paradnu po nom mam ze ani v 40 nepotrebujem ziadne upravy😃

lenkaaninka
autor
14. aug 2018

@galioska už ho mam doma tak som zvedavá

brunettka89
15. aug 2018

Mňa teda naštartoval všetky hormony po mesiaci užívania až tak , že som z jedného styku otehotnela. 😁

kristina2708
15. aug 2018

Ahojte, chcem sa spýtať môže sa užívať dlhodobo či tiež len nejaký čas? A netreba sa najskôr z lekárom poradiť?

majkaaa318
14. sep 2018

@lenkaaninka ahoj, aké máš skúsenosti po mesiaci? badáš nejaké zlepšenie? tiež sa chystám ho vyskúšať, lebo podľa popisu účinkov je super

lenkaaninka
autor
14. sep 2018

@majkaaa318 no myslela som ze mi pomáha a opäť sa mi 4 dní spustala ms. Mám málo progesteronu a nechcela som hormóny... Upravilo sa aspoň to ze sa začali spúšťať na 28 deň a predtým aj 24 deň.ale pokračujem niekedy to trvá dlhšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre