Protilátky proti spermiám - extrémne hodnoty

petrix555
10. sep 2024

Ahojte, chcem sa opýtať či niekomu vyšli protilátky proti spermiam z krvi v hodnote 250? Aj napriek takýmto extrémne vysokým hodnotám či sa dá otehotnieť prirodzene?

kiki68
10. sep 2024

@petrix555 no jedine ze by si zrubala svoju autoimunitu a telo sa potom nema ako branit dalej, ked uz nerozpozna nepriatela

petrix555
autor
10. sep 2024

@kiki68 no mňa hneď poslali v Car na IVF inú možnosť mi ani neponúkli.... čo s tým niesom stotožnená. Preto hľadám iné možnosti..

dzulli1980
10. sep 2024

No úprimne, inú možnosť ako IVF nemáš ... vlastne máš - vymeniť partnera za takého, s ktorým budete kompatibilní alebo si dieťatko adoptovať.
@petrix555

olivia_c
10. sep 2024

@petrix555 zda sa mi, ze ja som mala okolo 70, nevyslo ziadne ivf v brne, vyslo to napokon prirodzene.

petrix555
autor
10. sep 2024

@olivia_c tak super, že prirodzene nakoniec🙂 tie protilátky bol jediný problém?

petrix555
autor
10. sep 2024

@dzulli1980 nie je to o partnerovi ten je v poriadku. Tie protilátky sú celkovo proti všetkým spermiam nie len aktuálneho partnera.

olivia_c
10. sep 2024

@petrix555 ano, a odkedy som si povedala, ze ziadne protilatky neexistuju a nastavila som sa na toto myslenie, tak som otehotnela prirodzene. No zazrak toto 🙂

mimuska328
11. sep 2024

@petrix555 pred rokom v auguste protilátky proti spermiam 172 a v marci som prirodzene otehotnela zázrakom. Tiež nám inú možnosť nedali ani sa nechceli so mnou baviť že ísť prirodzene s nejakou pomocnou liečbou

tali111
11. sep 2024

@petrix555 tie protilatky sa zvyknú meniť, ja som chodila na odber každého pol roka a raz som mala stredné ťažký stupeň,potom ťažký a pred pol rokom zrazu protilatky neboli.

petrix555
autor
11. sep 2024

@mimuska328 biznis je biznis... veľmi sa teším, že aj takéto niečo má šťastný koniec🙏

petrix555
autor
11. sep 2024

@tali111 len tak bez liečby zmizli? Keby tí doktori tak riešili aj príčinu, lebo však niečo to spôsobovať musí... keď to vie zmiznúť

mimuska328
11. sep 2024

@petrix555 ešte nie sme u konca ale verím ze to dobre dopadne.. a u nás ss nasla ureaplazma ktorá to mohla spôsobiť ale na opakované testy som už potom nešla takže neviem ci ich ešte mam ci nie ale napr u mna nebol žiadny ovulacny hlien museli sme používať gély na počatie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre