Prosím poraďte mi niečo účinné na podporu počatia

martinka1441
12. dec 2019

Krásny deň kočky aj tieto čarovné dní a sviatky vám takto vopred prajem všetko dobré a pekne chvíle s najbližšími 🙂
Ale teraz k veci, kyretaz druhý krát na začiatku tohto roka február. Už prešiel čas s mužom sme sa vzali v októbri a radi by sme znova začali skúšať po tejto pauze. Rada si nechám poradiť naozaj niečo účinné na podporu otehotnenia aj vitamínov, vajíčka aby sa lepšie vyvíjali a cyklus aby bol taky ako ma byt. Pre muža tiež ak poznáte niečo nejaké dobré vitamíny. Inofolic a duphaston som brala a nič rada by som skúsila niečo iné. Beriem teraz gynex už asi 4 mesiac. Ale len na úpravu menštruácie. Vyskúšam naozaj niečo čo po dlhom snažení pomohlo aj vám aby to tehotenstvo malo všetko čo treba 🙏🙏🙏😊😊 krásne vám ďakujem za radu ❣️❤️

arianna25
12. dec 2019

Skus mamavit. Su to vitaminy aj pre snaziace sa zeny, aj tehotne, aj dojciace. Drzim palce nech sa podari. A mozno by som trohu upustila z liekov aby to nezatazovalo organizmus. A nejaky vylet aspon predlzeny vikend 😉 trochu vypnut hlavu 😊

dpcajsmenom
13. dec 2019

Ahoj, netuším či to môže fungovať, bude to znieť ako riadna hlúposť a zároveň "babský recept" no odporúčila mi to doktorka!!! Tak to prosím ber s rezervou, ale za pokus nič nedáš 😉 Pre začiatok namiešať si pivo so smotanou, klasická poloha misionár s podloženým vankúšom pod zadkom a na záver aby ani kvapka nevyšla na zmar, oprieť nohy o stenu. A ešte trošku z iného súdka, tiež pritiahnuté za vlasy, ale počula som, vraj hladenie TIGRA pomáha ženám, ktoré chcú otehotnieť.

martinka1441
autor
16. dec 2019

@dpcajsmenom celkom zaujímavé. No a skúsila si to aj ty či len doktorka ti odporučila ale skúsenosť ešte nie je? To pivo a smotana bude dobrý humus ale čo človek neurobí.. Neľúbim ani pivo ale vyskúšať človek môže hehheeh

dpcajsmenom
16. dec 2019

@martinka1441 nie neskúšala som to, dr. bola iniciatívna na margo jej dcéry, ktorej sa tiež nedarí, tak mi dala radu do budúcna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre