Prosím o vaše skúsenosti s ovulačnými testami

edmi
10. nov 2011

ahojte,nemate niektora skusenosti ci moze ovulacny test na 23 dc ukazat tehotenstvo mam tam slabu ciarku

adka_pajerska
10. nov 2011

ahoj ja som si robila taktiez ovu test na asi 20DC a vysiel mi pozitivny a popri tom som tehu nebola a nakoniec som sa nasla v nemocnici na zapal vajecnikov ale tym ta nechem strasit je to mozne ze si tehu.

anlady
10. nov 2011

@edmi - myslím že nie- ja som si pred menštruáciou robila test-ovu a tiež som mala dve čiarky. A to bolo viac ako 23 dc. 😖

michaela80
10. nov 2011

No mne vysiel pozitivny ovu test ale to boli uz aj tehu tesy pozitivne...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...

lucinocka
10. nov 2011

ovulacny test je pozitivny ked je druha ciarka rovnako silna alebo silnejsia ako testovacia ! z osobnych skusenosti, ovu test mi ukazal tehu rovnako ako tehu test.. slaba ciarka nic neznamena..slabu ciarku ma aj moj muz ked ocura test..

ladybirds
10. nov 2011

ja som si robila ovu test na 26dc a je z toho tehu... 🙂 dalsi den som skusila tehu test a bol tiez pozitivny.. mozes byt tehu, ale pre ukludnenie by som skusila tehu test...

zuziq
10. nov 2011

ja som taktiez na 26dc mala pozitivny ovu test a zaroven aj tehu test 😵 ciarka bola na ovu teste aj tehotenskom teste slabucka ale viditelna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre