Progesteron a menštruácia nikde

jaja8_9
8. feb 2019

Ahojte baby, beriem progesteron ladeepharma už 3 cyklus nikdy som nemala problém menštruácia prišla... Predpísaný mi bol na úpravu menštruačného cyklu aj ovulácie po vysadení hak (vysadila som ho v auguste a progesteron beriem od novembra) bazalnu teplotu si žiaľ nemeriam lebo teplomer som si kúpila v strede cyklu tak som si povedala ze začnem od ďalšieho.... Bábätko chceme aj sa snažíme.... Progesteron beriem na 17dc 10 dní večer pred spaním... Menštruácia mi tentokrát neprišla, mam bolesti v podbrušku už tretí deň n. Test som si robila ráno ale negatívny a menštruácia takisto nikde... Neviete preco alebo co sa deje? Môžem byť tehotná alebo to mam úplne vylúčiť keďže ani neviem ci ovulka prebehla, v novembri mi bol diagnostikovani anovulacny cyklus s tým ze mi folikuly nedozrievaju ale za to ich mam veľa? Stretli ste sa s tým?

jaja8_9
autor
8. feb 2019

@jaja8_9 bolesti akokeby mi mala prísť a nič

milos32nika21
5. máj 2019

@jaja8_9 ahoj ja mam prave teraz ten isty problem ako si ty dopadla?

jaja8_9
autor
1. jún 2019

@milos32nika21 progesteron mi vôbec nepomohol, keď som ho vybrala chodila som na vyvolavacky inak by mi ms neprišla. Tak som si kúpila inofolic uzivala som ho mesiac a ms prišla načas uvidíme xo tento mesiac možno mi to zlepšilo aj to

kikulienkakikuska
3. máj 2020

Dobry den prosim Vas ako uzivate progesterone ladeepharma? 2xdenne vecer pred spanim a rano? Nalačno alebo po jedle? Dakujem za odpoved

jaja8_9
autor
3. máj 2020

@kikulienkakikuska ja som ho užívala od 17dc a vždy večer 1x denne, po ňom osm musela ísť rovno spat

jaja8_9
autor
3. máj 2020

@kikulienkakikuska a po jedle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre