Progestanelle verzus Utrogestan

michi29
16. nov 2022

Zdravím žienky, idem si k Vám po skúsenosti, prosím Vás, lekár mi nasadil progestanelle 2tbl ráno a 2tbl večer, znášala som veľmi zle, neskutočné závraty, vysadil mi to, a teraz mi nasadil utrogestan vaginálne, no ja už teraz mám strach či aj po tomto nebudem mať závraty... Máte s tým niektorá skúsenosť? Ďakujem za každý názor 🙏

dominika0126
16. nov 2022

@michi29 Ja som brala pri prvom tehotenstve aj teraz a úplne pohode. Tiež som si ich vkladala.

aliaray1
17. nov 2022

@michi29 ja som jedla a neskor vkladala kvoli krvacaniu a super, len som bola po nom velmi ospala co mi nevadilo, dobre som si oddychla.

vejka136
17. nov 2022

@michi29 ja som brala utrogestan od začiatku tehu asi do 20tt ... Najskôr som ich jedla ale bolo mi tak jak tebe z progest. A išla som k MUDr a kázal mi ich vkladal a odvtedy nebol problém

bejbs123
17. nov 2022

@michi29 ak aj to nebude dobre,este stale moze doktor zmenit,je este Amelgen,ten vyzera ako cipok a potom su injekcne formy napriklad prolutex alebo agolutin.snad som to napisala dobre,nie som odbornik

marticka85po
17. nov 2022

Brala som najskor Progestanelle a potom zmenil na Utrogestan.pri oboch som mala pocit opitosti a ako pises zavraty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre