Progestanelle počas snaženia sa o bábo

9. okt 2023

Ahojte s manželom sa snažíme o bábätko od apríla. Mám nepravidelný cyklus,33,39, niekedy aj 51 dni. Gynekológ mi predpísal progestanelle od 17 Dc do 26 DC jednu tabletku.
Čítala som že ak sa začne užívať pred ovuláciou môžu ju zablokovať. Mám si odsledovať ovulaciu testami a začať ho užívať až po ovulácii alebo tak ako kázal doktor?

adules
9. okt 2023

Odsledovať ovulaciu a tak nasadiť, najlepšie aj meraním bazalnej teploty

marcellka32
9. okt 2023

Mám tieto tablety, darujem

adules
9. okt 2023

@marcellka32 ak by pani nemala záujem ja áno

autor
9. okt 2023

@marcellka32 mám ich doma jedno balenie zatiaľ len začínam a užívaním ale ďakujem

janetinka27
9. okt 2023

Ahoj, takmer ziadny dr nesleduje u zeny ovulaciu, aj ked by to podstatne zvysilo sancu na otehotnenie. Skus si osvojit niektoru z metod sledovania ovu (testy nemusia byt spolahlive, ale napovedia) a uzivaj progesteron az potom.
Su aj kurzy, platene, ale je to na nezaplatenie, pretoze zena minie kopec penazi na ovu testy aj na dlhodobe uzivanie liekov, ktore mozno uziva v nespravnom case.

marcellka32
9. okt 2023

@adules napíš mi adresu do ip

arexka
10. okt 2023

@marcellka32 aj ja mam záujem

marcellka32
10. okt 2023

@arexka už som to poslala pani

nickneznamy
4. jan 2024

Mám celé balenie nepoužité, viem posunúť za nejakú symbolickú sumu.

michell_22
6. aug 2024

Zdravím žienky, mám na predaj Duphaston (5 zatvorených balení), záruka do 2026, Progestanelle (1 zatvorené balenie), záruka tiež 2026, a Estrofem (2 zatvorené balenia)- záruka 11/2025. Ja som sa to rozhodla nebrať a preto rada posuniem niekommu, kto využije.

cajovakonvica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre