Proč jsem neměla tento měsíc ovulaci?

kempka
11. mar 2014

Zdravím holky. Mám možná pár hloupých dotazu, ale info je důležité🙂minulý měsíc jsem zkoušela týden po ovulaci ovulacni testiky, testovala jsem každý den asi 6 dní a dva dny byli pozitivní. Pohl. Styk proběhl, ale bohužel se nezdařilo. S přítelem už se snažíme bezmála 9 měsíců. Takže jsem dostála MS které začala 20.2. A končila 24.2. Tj. 4 dny.vždy dva dny pred ms spinim až pak ji dostanu. Takže první dotaz zní, mam tyto dva dny spineni počítat jako ms nebo si toho nemám všímat?Takže tedy teď už jsem 19 DC pokud dobře počítám, už 9 dní dělám testy, tedy dnes je to devátý den a ovul.testy pořád negativní. Hlídám jakstaks i hlen, ale taky nijak velká změna. Nemerim BT. Cca 5.3. Po Pohl.styku jsem začala spinit a trvalo to cca dva dny. Podbřišku mě povolila od konce ms do další ms. Takže nevím, zda se bolest týká ovulace. A dotaz c.2...je možné, že ovulace přijde o tolik později? Poraďte....

siska53
11. mar 2014

Viem,len o ovulacii tolko,ze,kazda zena,ma,za rok niekolko anovulacnych cyklov.takze mozno u teba to bolo teraz. A i to,ze ovulacia nemusi byt presne v case,ako pisu tabulky,hlavne,ak byval menzes predtym z roznych dovodov posunuty a pod.

ikke
11. mar 2014

ano, je mozne, ze ovulacia pride aj o dost neskor (kludne aj o 2 tyzdne neskor ako zvycajne), hlavne ked sa stresujes - napriklad kvoli tomu, ci a kedy budes mat ovulaciu a ci sa podari... 😉
a hlavne nepises, ake dlhe mavas cykly (dlzka, pravidelnost) a v ktore dni si minuly mesiac mala tie dva pozitivne testy. dalej ak si nahodou medzitym bola napriklad prechladnuta ci inak chora, moze sa ovulacia posunut. na ovulaciu moze mat vplyv velmi vela veci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre