Problémy s otehotnením

sandra098
4. dec 2020

ahoj idem si poradu 😊 s priateľom sa snažíme už vyše roka o bábätko nedá sa mi otehotnieť keď že nemám vôbec menštruáciu trvá to už 3 roki začala som to riešiť s mojím kinekologom po utrazvukovom visetreni mi povedal že umna preto neprebieha menštruácia ani ovulácia goli nadvahe 😕 dal mi inofolic combi po douzivani 2dvoch baleniach som začala krvácať objavil sa mi ružový vitok úplne slabulinki mohla to byť ovulácia ?

nelca0510
4. dec 2020

@sandra098 ťažko povedať. Keď nemáš ani menzes a zrazu by si mala ovulacne krvacanie. Koľko znamená "mam nadvahu". Ak nemáš menzes, ťažko uveriť, že ti predpísal len inofolic.

dominikac321
4. dec 2020

moje slovencinarske srdce krvaca....

nevludna
4. dec 2020

@dominikac321 nemusi byt slovenka🙄

miadi
4. dec 2020

Najprv si daj dietu dostan sa do dobreho zdravotneho stavu potom rieš plodenie. Tvoje telo dobre vie preco ti v takomto stave nedovoli otehotniet.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lijenka
4. dec 2020

Ahoj ja som mala tiež podobný problém. Kamarátka mi raz poradila jeden prírodný produkt vďaka ktorému som najprv absolvovala očistu organizmu a následne som si upravila hormonálny systém a podarilo sa otehotnieť a teraz už je dcérka na svete 😄ak by ťa to zaujalo môžem ti povedať viac ak budeš chcieť...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lijenka
4. dec 2020

@bambulienka25 ide o produkty od firmy duolive, no vždy je lepšie riešiť to individuálne bo každý má iný problém a nie každému ten jeden konkrétny produkt musí pomôcť

sisa_s
4. dec 2020

@bambulienka25 dalsie MLM, co si cakala 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanzi
5. dec 2020

@lijenka Preco to nenapises rovno sem? 😜

stanzi
5. dec 2020

@sandra098 Nehnevaj sa, ale ten pravopis je katastrofa, ked tu uz nieco pridavas tak si daj aspon tu namahu nech je to citatelne. A ozaj tazko uverit, ze ak nemas menstruaciu gynekolog ti predpisal len Inofolic. Ak je to naozaj tak, skus radsej zmenit doktora. A samozrejme idealne by bolo aj schudnut.

nelca0510
5. dec 2020

@bambulienka25 také vystizne🙂 fakt mam rada tvoje trefne odpovede 🙂

walteaa
5. dec 2020

Zeny, smutno mi je z vas...dievca mozno ani nie je Slovenka, mozno ma poruchu ucenia, mozno vie nadherne malovat alebo spievat...len preto, ze nevie spravne pisat, sa citite byt lepsie ?
...a to som tiez slovencinarka, ale nesudim a nezhadzujem ludi podla pravopisu...

zaba21
5. dec 2020

@bambulienka25
Bod 4/ je blbosť. Nemala som pravidelnú menštruáciu každý mesiac a bez väčších problémov mám 2 deti. Jasné, že s pravidelnou je väčšia pravdepodobnosť mať dieťa...

waity888
10. dec 2020

@walteaa Presne to ma hneď napadlo, že všetky ako dokonalé perfektné, pohotovo odpovedajúce. Akurát sme zabudli, aký zmysel má toto fórum. Pre niekoho môže byť určitá vec úplne jasná a pre niekoho naopak. Ľudia sú rôzni a toto fórum slúži na pomoc- zhadzovanie a nepodstatné pripomienky si môžeme nechať...

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
10. dec 2020

@maria037 co si povieme, o chvíľku to bude kinolog:D

sandra098
autor
11. dec 2020

@lijenka zdravím lijenka . Môžeš mi povedať ako sa ti podarilo otehotnieť ?

sandra098
autor
11. dec 2020

@bambulienka25 babulienka moja 🙂 ty musíš byť taká chitra a vzdelaná že má tu ideš poučovať aj napriek tomu že má nepoznáš je mi strašne smutno zvas aj mne že ako môžete byť takéto arogantne namyslene a úplne riešite nepodstatné veci ja som sem prišla slušné si po radu pretože mám problém a nikoho neurazam nič podobné .ale ďakujem každopádne za vaše odpovede a rady ☺️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
11. dec 2020

@bambulienka25 už podľa tej gramatiky nemá zmysel rozvíjať túto diskusiu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre