Problém s cyklom

19. feb 2024

Ahojte dievčence som v šoku dosť mi zblbol cyklus dnes som 4dc špinim. 2 dní intenzívne krvácanie dosť veľké. Dnes akoby akoby uťal už len špinenie dosť bolesť akoby na ovuláciu zaznamenala som aj hlien urobila test a teda čiarka už silnie čiže ovu by mala prebehnúť zajtra plus mínus pozajtra. Snažíme sa o babetko zase jeden cyklus v.... Keďže ovulácia y bola na ten 6deň teoreticky ? To nieje šanca otehu, ako snažíme sa no celý ten proces okolo uhniezdenia resp. ešte pred dozretie vajíčka. Beriem inofolic minulý cyklus všetko ukážkovo teraz takto. Mali ste niekto podobnú skúsenosť a napriek tomu ste otehotneli? Ďakujem

autor
19. feb 2024

Test je takýto zatiaľ

zuza265
19. feb 2024

Mozno ti ciarka este zosvetlie. Telo sa niekedy len pokusa o ovulaciu, ale neprebehne. A prebehne aj neskor. Znova dostanes priznaky - hlien, bolesti, test… 🙂

autor
19. feb 2024

@zuza265 no myslím si, že nie ja už si telo poznám, ale bodaj by ste mali pravdu no ja mám vždy od sledovaný hlien úplne ukážkovo každý cyklus. A myslíte, že je problém tak skoro ovulovat?

zuza265
19. feb 2024

V podstate aj toto teraz je vykyv a to si mavala vsetko ukazkovo a vidis, ze cyklus je uplne iny🙂cely cas som mavala menstruaciu a cyklus rovnaky. Roky rokuce. A zrazu bum. Uplne inak. To len davam ako moznost

sense
19. feb 2024

Keď som brala inofolic tak sa mi akurát tak skrátil cyklus keďže ovulácia bola 9dc. Ak by si mala aj ovuláciu na 6 DC tak potom aj ms príde skôr. Alebo nepríde sk sa zadari
A takisto ak by si mala pozitívny test na 6dc tak ovulácia môže nastať do 12-48hod

autor
19. feb 2024

@zuza265 jasné rozumiem no uvidíme

autor
19. feb 2024

@sense jasné ďakujem

autor
20. feb 2024

Takže dnes takto tak neviem budeme skúšať, ale nedávam tomu veľmi šancu keďže tak skoro

sense
20. feb 2024

A prečo tomu nedávam šancu.... Každý styk počas plodných dní je šanca, a to nevadí ci je ovulácia 8, 14 alebo 20 dc

autor
20. feb 2024

@sense myslíš? Ja len či stihne vajíčko dozrieť atď. Ale tak ďakujem dalo mi to nádej v každom prípade.

sense
20. feb 2024

Vajíčko začína rast už skôr nie až po MS.... Minule som bola na kontrole a na 4dc som mala už dva folikul jeden mal 11 a druhy 13mm. Kvalitu vajíčka ci nikto negarantuje len veľkosť a aj veľky resp dozrety folikul nemusi znamenať ze je oplodnenia schopný alebo ze bude z neho prosperujuce tehotenstvo.
Určite by som to neriešila takto do podrobná.... Pretože aj psychika a stres robí veľa. Nekoncentrujte sa s mužom "na produkciu", milujte sa lebo máte chuť a nielen preto ze je "správny čas".
Držím palce...

autor
20. feb 2024

@sense ďakujem veľmi pekne si zlatá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre