Príznaky anovulácie

adeladulova
29. dec 2018

ahojte babulky,
s manzelom sa uz rok snazime o babätko, no nedari sa.. tento mesiac som skusila robit ovu testy, vsetky negativne. Asi ovu nebola, citala som vsetko mozne o tom, ale jedine som nenasla. Ked mam vsetky priznaky ovu ako : hlien sa z husteho meni na riedky lepkavy, a pobolienie vajecnikov, ktore sa mi kazdy mesiac striedaju (co citim) v strede cyklu, ktory mam presne 28 dnovy ako hodinky.. je mozne, ze ovulacie prebiehaju? alebo nie, ale co potom tie priznaky..?
na meranie bazalnej teploty som nemozna, kazde rano vstavam inak a toto cesta nebude, preto len testy.
dakujem za vsetky odpovede

kulumulu123
29. dec 2018

Skus hormonalny profil u svojho gynekologa velmi dobre pomaha Agnus castus na uproavu hormonov v tele da sa zohnat resp.objednat v lekarni. Obcasny anovulacny cyklus je bezny ak sa to nestava pravidelne.....

adeladulova
autor
29. dec 2018

@kulumulu123
v strede cyklu, ked bol hlien presne taky aky ma byt, sme sa s muzom "tulili" aj ked test bol negat., za 4 dni to mam dostat, po menzese idem rovno na gyndu a zacnem to riesit. bojim sa vsak ze mi povie ze som prisla skoro, totizto sa "netulime" kazde dva dni, ale podla chuti, niektory mesiac uplne mimo plodnych dni.. nie som panikarka, ale mam 27 rokov, uz by sme chceli zalozit rodinku, vdaka za odpoved : )

aadenka
29. dec 2018

@adeladulova skuste sa “tulit” bez myslienky na plodenie...proste sa len milujte 😉
Z vlastnej skusenosti a aj zo skusenosti osob mne blizkych i vzdialenych, je dobre pustit to plodenie nacas z hlavy a zamerat sa na nieco uplne ine 😉 Napr. zacat riesit nove byvanie, novu pracu, nove konicky, .... 😉

veronice
30. dec 2018

@adeladulova mne nevysiel ani jeden ovu test pozitivny a o par dni rodim ;) na tie testy by som sa az tak nespoliehala...

juliet86
30. dec 2018

@adeladulova nuz gynekelogovi povedz ze mavate sex pravidelne nech ti neodklada vysetrenia zbytocne. nespominas jeden z najdolezitejsich priznakov a sice citis zmenu v libide? v ludivo povedane nadrzanosti? skus si zacat vsimat psychiku pocas stredu cyklu.... ci mas zvysenu chut na sex pripadas si atraktivnejsia pokukuju po tebe muzi. atd. anovulacny cyklus mohol byt aj vynimka.... mal niekto v rodine zenska strana problem s plodnostou pocatim?

juliet86
30. dec 2018

stale este moze byt pes zakopany aj v spermiach....

evalin88
30. dec 2018

Ja som doktorke povedala ze sa snazime rok a rok to nebolo kazaka brat infolic a merat bazalnu teplotu.. ten grat ale nic moc.. ovu testy uplne nefungovali. Tiez ma strasila tym ze neovulujem. Zhodou okolnosti sa aj kamoska vtedy snazila o druhe a poradila mi LadyQ tester.. mikroskop na rozbor slin alebo take cosi. Ten mi ukazal kedy mam ovulaciu a na kontrole u gyn. o cca mesiac som uz bola tehotna😁😁😁 tak ho tu tak troska propagujem lebo mne fakt pomohol...

adeladulova
autor
30. dec 2018

@juliet86 priznaky všetky, ano aj libido sa dvihne, do prace sa mi vzdy chce viac upravit, kazdy chlap co ide okolo mi dviha tlak : ) takze si nebudem robit tazku hlavu, citala som tu niekde ze mozno mam malo nejakej latky co to na ovu teste ukazuje, som kludnejsia, babky, dakujem : )

titla
30. dec 2018

@adeladulova mne sa ovu testy neosvedcili, vzdy mi vysli negativne a to som si vedela ovu pekne odsledovat podla hlienu aj bolesti. Aj podla hormonalneho profilu u mna ovulacia prebiehala, aj gynekolog videl na sone dozrievajuce ci prasknute folikuly pri prehliadkach. A aj tak trvalo vyse roka kym sa mi podarilo otehotniet. A tiez sme sa milovali podla chuti a nie podla kalendkalendara. A aj ked som ja vedela ze mam ovu, tak som to muzovi nevesala na nos, len som bola iniciativnejsia😉

juliet86
31. dec 2018

@adeladulova tak toto je ten najtop znak. tak pen vtedy jumpuj manzela a verim ze sa vam podari. drzim palce. u nas je to uz 3 a polroka. ja ok. manzel zly spermiogram...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre