Prírodná liečba polycystických vaječníkov

lunalay
15. nov 2019

Ahojte.
Viete mi prosim poradit? Mam vraj oba vajecniky polycysticke a z krvi mi zistili, ze mam zvyseny testosteron a znizeny progesteron. Samozrejme mi gynekologicka chce nasadit antikoncepciu, ale to zvazujem az ako poslednu moznost nakolko mam aj celiakiu a citlivy zaludok a celkovo som proti chemii..Mate niektora prosim skusenost s prirodnou liecbou? Napr. Alchemylkovy caj, pupalkove kapsule, tiens kangl, akupunktura? Budem Vam velmi vdacna za kazdu radu..

habibim
15. nov 2019

@lunalay vcelia materská kasicka, tiež mam PCOS, ale okrem toho aj nepriechodné vajíčkovody, takže sme podstúpili IVF.. Až 3x,z toho 4vklady a až ten 4ty bol úspešný.. Pred ním asi mesiac som začala brať tento zázrak a aj do konca druhého mesiaca tehu a dnes mam polročného šikovníka doma.. Vcelia mat.kasicka,upravuje vaječníky, pomáha ku kvalite vajíčok, taktiež u mužov pomáha ku kvalite spermií a na začiatku tehu (do konca 8tt) predchádza potratom... Po porode dobre pôsobí na tvorbu mlieka a posilňuje maternicu.. Držím palce

lunalay
autor
15. nov 2019

@habibim dakujem za radu a gratulujem 😊

snehulienka8
15. nov 2019

mne lekar na toto tiez predpisal antikoncepciu, ta mi sposobila 28 dni trvacajucu menstruaciu, dakujem nikdy viac.....ine pirule, tiez nepomohli, cyklus sa mi upravil jedine po inofolicu, ale k ovulacii aj tak nedochadzalo, v alternativne zazraky a carodov ja neverim, k potomkovi sme sa dostali umelym oplodnenim

lucyjka6
15. nov 2019

@lunalay inofolic si treba kupit,obsahuje inozitol

kataka10
15. nov 2019

@lunalay mne pomohla hormonalna joga (hormonyoga.sk) a cisty inozitol v tabletkach (najdes na nete v obchodoch pre sportovu vyzivu). Je to riesenie na cely zivot na rozdiel od antikoncepcie.

donya
15. nov 2019

Ja som sa neliecila nikdy nijak, 2 mesiace som brala inofolic a otehotnela som. Pco mam zistene 20 rokov ... zistili mi to v 16tich

lunalay
autor
15. nov 2019

@donya super 😊 dakujem za radu

lunalay
autor
15. nov 2019

@lucyjka6 dakujem 😉

lunalay
autor
15. nov 2019

@kataka10 parada, dakujem 😊

habibim
16. nov 2019

Zabudla som dodať, že inofolic, clostilbegit, antiku a podobne som sa nakupovala za rok až až... Odišli dosť peňazí aj na toto a predsa nič... Taktiež 2xivf síce platené niečo poisťovňou ale aj mňa to vyšlo na dosť a potom keď som šla na tretie tak som skúsila tu materskú kašičku a až to tretie mi vyšlo... Dokonca som aj hormonálny profil po nej mala o dooost lespi.. Toto nie sú čary, ale obyčajná príroda... Kašičku som mala od vcelara a nie z lekárne.. A drží sa v chladnicke.. Berie sa len 1-2gramy denne, čiže na špic malej lyžičky.. Držím palce nech sa rozhodneš akokoľvek a ďakujem
@lunalay

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie7
8. jún 2020

@habibim Ahoj, a bola by si taka zlata a poradila kvalitnu matersku kasicku? Ja som tesne nad normou v ramci AMH a gynekolog zistil, ze by to mohli sposibovat PCOS, kedze do teraz som mala menstruaciu ako hodinky a vsetky vysetrenia boli na moj vek citujem "priam neuveritelne"😉 Len nie a nie otehotniet . Vopred vdaka a zelam krasne mamickovanie🙂

habibim
8. jún 2020

@janie7 ahoj, nekupovala som materskú kašičku v lekárni, ale mala som priamo od vcelara.. Čiže čistú neprerobenu, ničím nedoplnovanu... Akú ju vybral od vcielok, tak mne dal.. Viem, že predávajú lekárne, ale neviem, či by som si ja osobne, po tom, čo som mala od vcelara, v lekárni kupila🤷‍♀️ skus sa po vypytovať po takej od vcelara ak máš možnosť niekde v okolí..
Ja som rok po pôrode, a chystám sa na prečistenie organizmu s materskou klasickou, len čakám periodu, keď prestane, aby som zacala.
Len chcem upozorniť, že keď ju začneš brat, prvých cca 5 dní sa ti môže točiť hlava alebo byť malatna, nakoľko detoxikuje telo, takže kým si organizmus zvykne... Držím palce♥️

lucyjka6
8. jún 2020

@janie7 asi najlepsie je od vcelara...ale ja dlhodobo pouzivam od forever,nepropagujem znacku ani som tam neni registrovana ale moj gynekolog mi priamo predal...a som spokojna

janie7
9. jún 2020

@habibim Ďakujem krásne za detailné informácie. A dávaš si 20 dňovú kúru?

janie7
9. jún 2020

@lucyjka6 Ďakujem krásne za tip, dôležité, že si s tou značkou spokojna. Mrknem to😉

habibim
9. jún 2020

@janie7 beorem ju tri mesiace za sebou a potom dva tri mesiace pauza... Samozrejme beriem ju len do menštruácie potom 6 dní nič a po skončení znovu

mia091
9. apr 2021

@habibim môžem sa spýtať, či sa ťa kašička dáva do vody alebo ako ju užívať? Ďakujem 🙏 dneska mi zistili prehodenie hormóny čo vedie k polycyst.vaječnikom. Som po tromboze,čiže nemôžem žiadne hormonálne lieky.MS nemám polroka a snažíme sa o bábo.

habibim
9. apr 2021

@mia091 na špičku lizicky pod jazyk.. Ale ja som to za pila vodou hneď, lebo veľmi sladké mi to je... Len 1-2g denne... Od skončenia menštruácie do ďalšej menštruácie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre