Priebeh tehotenstva a pôrodu s prsnými implantátmi.

biankamaria22
17. mar 2020

Pekný deň žienky. Sú tu také, ktoré podstúpili augumentáciu a až potom otehotneli a porodili dieťa ?
Mám implantáty rok, pod svalom, a plánujeme s manželom dieťa. Zaujíma ma, či ste s tým mali v tehotenstve / pri - po pôrode problémy, aké a ako ste to riešili.
Ďakujem za všetky vaše odpovede.
Pekny deň 😊

ivkazba
17. mar 2020

Mám 3 kamarátky, ktoré mali implantáty ešte pred deťmi, nemali žiadny problém ani počas tehotenstva ani počas kojenia.

queen_mary
17. mar 2020

Pozri si kamila sikl na instagrame, ta ma implantaty a nemala ziadne problemy

haaadanka
17. mar 2020

@biankamaria22 mam implantaty, o chvilku rodim a absolutne neriesim.. nevidim v tom suvis, kedze kojit sa da aj s nimi...

flowerbomb
17. mar 2020

@biankamaria22 Ja mam tiez implantaty 10 rokov. Teraz mam doma jedenastdnove dievcatko a kojim normalne.Ani v tehotenstve som nemala ziadne problemy.Kedze som prvorodicka tak som sa na to pytala v tehotenstve lekara,ci nebude problem kojit a on vravel,ze by to nemalo vadit,ale,ze uvidime. A kojim,mam mlieko takze myslim,ze zatial v pohode...

biankamaria22
autor
17. mar 2020

@flowerbomb ďakujem 🙂 🙂

biankamaria22
autor
17. mar 2020

@haaadanka ďakujem 🙂 nemyslela som ani tak kojenie ale skôr nejaký tlak alebo bolesť v prsiach. Pred menštruáciou sa mi zvyknú trochu napuchnut a sú bolestivé tak skôr som myslela či písať tehotenstva pri ich zväčšení necítiť nejaký tlak alebo bolesť..

haaadanka
18. mar 2020

@biankamaria22 juj, boliet to bolia.., ale myslim, ze ako kazdu tehotenu zienku, tak aj nas.. 🙂 prvy trimester som manzela buchala po prstoch 😂😂😂 take boli citlive..😂 teraz su citlive uz len bradavky, ale necitim ziaden tlak, ani nenastala zmena tvaru... akurat su vacsie a trocha poklesli, co ma teda voooobec netesi... no urcite pojdem po kojeni na reopku... 😣

biankamaria22
autor
18. mar 2020

@haaadanka aha 🙂🙂🙂 a máte ich pod svalom alebo pod žľazou ?

haaadanka
18. mar 2020

@biankamaria22 pod svalom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre