Prichádza ovulácia až o 2 dni od plodného hlienu?

vrculla
22. okt 2020

Ahojte, prosím vás je ozaj pravda, že ovulácia prichádza až za 2 dni od plodného hlienu? Lebo doteraz som bola v tom, že ovulujem vtedy ak mám tam dole mokro... 🤔 To som sa dnes dočítala a normálne som zostala zaskočená že fakt? 😂

fokuska
22. okt 2020

@vrculla Nie, nemusi to byt tak. Mozes mat hlien par dni pred a aj pocas, mozes ho mat len presne vtedy... je to individualne u kazdeho.

wejuska7910
22. okt 2020

Je to individualne,ja som hlien mala a ovu nie aj to je mozne 🤭

sardinka32
22. okt 2020

Podstatné je, aby spermie na ovu čakali...az ked som ja toto zistila, otehotnela som 3x za sebou a uplne bez problemov. Ked som len číhala na ovuláciu, trvalo mi to vyse roka.

vrculla
autor
22. okt 2020

@sardinka32 no lenže ja vôbec neviem kedy ju mam a či ju teda vlastne mam.. 🙄

milka1988
22. okt 2020

@vrculla tak sa začni merať ;) tak to zistíš kedy ju máš

sardinka32
23. okt 2020

to zistis podla konzistencie hlienu...je priesvitny a tahavy...podstatne je ale to necakat na ten hlien, ale sexovat po menzese pravidelne co druhy, treti den...spermie dokazu pockat na vajicko aj niekolko dni...horsie je, ak Ty cakas na ovu a kym sa spamatas, tak ovu uz prebehne a potom spermie nemaju co oplodnit
@vrculla

vrculla
autor
23. okt 2020

@sardinka32 tak akože my hoci kedy, nečakáme zrovna na ten hlien aj keď nemám tahavy iba vodovy v tom nemôže byť problém?

any_soj
24. okt 2020

@vrculla skús symptotermalnu metódu - lpp.sk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre