Priberá sa zo železa a z kyseliny listovej?

permanentka
25. okt 2015

Este nie uplne ideme na to ale coskoro ano..ale chcem sa spytat, mam menej zeleza a je na obale napisana aj kyselina listova tak si hovorim ze neublizi mi 🙂
http://www.vitar.cz/cz-polykaci-tablety-a-kapsl...
len mam jednu otazku...kupila som si tieto, pribera sa z toho? lebo je tam pisane aj B12 v zlozeni a to mam zafixovane v hlave ze z toho sa pribera. neviete niekto?
vdaka za info 🙂

adelakk
25. okt 2015

Od zidneho vitaminu sa nepribera, ale je pravda, ze pri B12 moze byt zvysena chut do jedla. A ak sa prijme v potrave viac energie nez sa spotrebuje tak sa z toho pribera.

mokon
25. okt 2015

ja by som uprednostnila pozitíva pred pribratím 1 či 2 kg

evitka83
25. okt 2015

@permanentka z b12 sa nepribera, ale podporuje chut do jedla a zavisi od koncentracie. V bekomplexe je podstatne vyssia gramaz vitaminu ako v inych doplnkoch, kde je b12 iba pridana ako jedna zo zloziek. A ked si vies dat pozor na stravu, teda pri hlade tlacit viac zeleniny a nie sladkosti, tak by som sa toho velmi nebala 😉

permanentka
autor
25. okt 2015

ahaa super baby to ste ma potesili, tu chut kontrolovat viem len vzdy sa obavam ze po tabletke hned schytam 10kg 😀 ok tak snad rano nevstanem 100 kilova 😀 vdaka baby, snad to fakt je ze len chut, na priberanie mam cas pocas tehotenstva, nepotrebujem uz teraz zacat 😒

permanentka
autor
25. okt 2015

mna len zmiatlo ze niektore pisu to iste o antikoncepciach ze z liekov sa nepribera len z toho ze je zvysena chut do jedla ale kamoska jedla presne tak isto a pribrala kvoli antike, tak ci to nie je to iste...

8291
25. okt 2015

@permanentka niekto z ATK priberie,niekto nie.su to hormóny viažu a zadrziavaju vodu v tele.to je niečo uplne ine ako vitamíny

sense
25. okt 2015

Cele tehu som brala zelezo plus vitaminy a pribrala som tak primerane do 27tt 3 kila

katarinamarkova
25. okt 2015

@permanentka jedine z coho sa pribera - prezieranie a nedostatok pohybu.
samozrejme cest ludom s hormonalnymi a inymi poruchami.

permanentka
autor
25. okt 2015

ok dakujem baby, neviem co mam take obavy z tej B12 uz hned vidim na sebe o 15kg viac. dakujem za rady 🙂

beruska141
25. okt 2015

ja som bola 2x tehotna, 2x som brala pred otehotnenim kyselinu listovu a veru ze ja som pribrala dve kila, na mojej inak sto rokov sa nemeniacej vahe. pred oboma tehotenstvami, vzdy nabehlo jedno-dve kila z tej kyseliny. stravovanie aj pohyb som mala rovnake a ako pisem, vahu som mala rovnaku dlhe roky, takze to nahoda nemohla byt 🙂

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre