Pri potvrdení cukrovky a snahe o bábo

anazuz20
24. nov 2022

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať ktoré ste otehotneli pri potvrdenej cukrovke(ešte ju nemám potvrdenú ale sa pýtam ) alebo dá sa mať bábo a mať cukrovku ?

mariaveronikag
24. nov 2022

určite sa dá. Moja mama mala cukrovku od jej detstva a narodila som sa jej, mala rizikové tehotenstvo a cisársky rez, ale ja som zdravá. Nemám cukrovku. Podľa prognóz je šťastie, že som dievča a dedila som väčšinu po otcovi - krvnú skupinu atď...no neviem. Nie je nemožné otehotnieť pri cukrovke 🙂

anazuz20
autor
24. nov 2022

@mariaveronikag ja sa vôbec necítim zle,ani zle mi nieje a ani vôbec nič,normálne sa cítim

anavixy
24. nov 2022

Áno, dá, je to rizikové, ale pri dobre kompenzovanom diabete nic nemozne, akurát rodiť budete (mali by ste) v perinatologickom centre (ak ide o DM zisteny pred tehotenstvom alebo gestacny diabetes na inzuline) 🙂

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anazuz20
autor
24. nov 2022

@majamat lebo v rodine máme cukrovkárov tak preto má poslali na cukor a keď som bola tehotná tak ma poslali v neskorom týždni na cukor

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anazuz20
autor
24. nov 2022

@majamat Ďakujem veľmi pekne no ja som už zmierená s tým že ju mať budem :(

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anazuz20
autor
24. nov 2022

@majamat mám zle tušenie preto :/ a väčšinou keď mám zle tušenie tak sa to stane

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre