Prerušovaný styk pred ovuláciou

30. mar 2022

Ahojte 🙂 S mužom ešte neplánujeme druhé dieťa (ale nič by sa nestalo, kebyže náhodou😁) a vždy si dávame ochranu - prezervatív. Teraz nám však svokra zobrala malú tak sme si narýchlo spravili večer s vínom a podobne, no zistili sme už keď sme chceli ísť nato, že sa nám tentokrát minul. Tak sme si povedali, že dáme prerušovane. Dnes - 4 dni po styku - mám ovuláciu tak som sa zamyslela, aká šanca je na tehotenstvo? Síce sme mali prurošovaný ale mal vypité tak neviem či mu nemohlo újsť niečo. Ďakujem 🙂 Viem, že nemáte veštecké gule ale skúsenosti a názory možno áno😁

nelca0510
30. mar 2022

Spermie si schopné prežiť v tele žene aj 5 dní.

mauduska
30. mar 2022

@nelca0510 to je ale veľmi vyhrotené, rovnako ako napr. ako človek 30 dní bez jedla..
Realita je tak 3 dni, tých 5 je fakt hrozne veľa pre smermiu, najmä ak nie je 100% zdravá a ty nemáš 100% vhodné a výživné prostredie.

Ak máš istotu ovulácie po štyroch dňoch, tak šanca je skoro nulová, ale nikdy nevieš :D

bambulienka25
30. mar 2022

Uvidíš po 2 t

nelca0510
30. mar 2022

@mauduska vyhrotene,ale možné.

mia_von_prag
30. mar 2022

Podľa mňa šanca je minimálna. Koľko mesiacov vám trvalo kým si otehotnela prvýkrát?

nikpa
30. mar 2022

Prerusovany styk pred ovuláciou je odvážny 😄 no veď uvidíš za pár týždňov 🙃

zuzi0911
30. mar 2022

@mauduska ja som priklad ,že 6 dní prežijú úplne s prehladom....teda moja dcéra je príklad a ďalšie tehu 4 dní pred ovu.

katren
30. mar 2022

fungujeme tak uz viac ako 10 rokov.....

autor
30. mar 2022

@katren Len bol pod vplyvom. Neviem či vtedy sa môže stať , že to necíti alebo neovládne až tak

lucia7933
30. mar 2022

no my s partnerom mame takto sex uz dobrych 5 rokov minimalne, neberem ziadnu antikoncepciu ...(neplanovali sme tehotenstvo ale keby nahodou, potesili by sme sa) a nestalo sa doteraz nikdy ze by som takto otehotnela..a aj pocas ovulacie to bolo, hocikedy.... a otehotnela som az vtedy ked sme si povedali ze ideme na to

ruzasipova
30. mar 2022

Ja mam obe deti 4 dni pred ovulaciou.

lusyc
30. mar 2022

Prave kojim produkt zo 4-5 dní pred ovulaciou 😁

nevenka
30. mar 2022

@mauduska meriam si BT a ano, 4 dni je uplne v pohode, ked aj ideme na ostro, no 2 dni pred ovu, z toho mame tretie dieta. Ale teda moj chlap vie v spravnom case vytiahnut, takze aj v case ovulacie takyto sposob v pohode. Otehotnela som vzdy len pri uplne nechranenom styku. Sme spolu 19 rokov.

noemikatka
2. apr 2022

moje druhé neúspešne tehu bolo 6dni pred ovulaciou keďže sme sa milovali 7dc a ovu bola 13dc nemám ju odsledovanu ale v ten deň som mala jasnu červenú krv na intímnej čo sa mi nikdy predtým nestalo preto som si istá že to bolo ovu🙉✊

anonym00000
20. máj 2022

Ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre