Predĺžil vám Inofolic cyklus?

1. apr 2021

Ahojte, cyklus mavam okolo 26,27dní. Tento mesiac som prvy krat zacala merat Bt a robit ovu testy a od 1dc uzivat Infolic. Ide o to, ze dnes som mala prvy krat pozitivny ovu test,ale som uz 17dc..bojim sa, ze keby sa zadari, pri mojom cykle by bola lutealka kratka. Alebo mate skusenost,ze kvoli infolicu sa mi natiahne cyklus a predlzi sa aj lutealna faza? Prikladam graf aj test. Ovu prebehne zajtra pozajtra pravdepodobne, vcera som zaznamenala aj pokles teploty..vdaka za reakcie 😊

marinecka95
1. apr 2021

Mne inofolic riadne predlžoval cyklus a ovulácia bola max 5 dní pred očakávanou MS. Predtým som mala luteálnu fázu 11 dní. 🤷‍♀️

autor
1. apr 2021

@marinecka95 cize cyklus ti zostal ako predtym ale ovulka sa ti posunula na neskor?

marinecka95
1. apr 2021

Nie cyklus som mala od 28-30 dňový pričom ovulácia bola 16-20DC. Takto nejak sa mi to hýbalo: ako som nasadila inofolic - cykly som mala 48, 63, 22, 39, 44 a ovulácia vždy len tých max 5 dní pred MS čiže lutealna fáza strašne krátka ... brala som ho, až kým som si nepovedala DOSŤ

ivver
1. apr 2021

Nie, inofolic mi pomohol otehotnieť brala som jednu krabičku..

nika23t
1. apr 2021

Mne inofolic predĺžil cyklus o pár dní, ale mala som 24 dňový, takže som to uvítala. Vlastne mi bolo vysvetlene, že nepredlžil mi cyklus, ale nastavil ovulaciu (podľa mňa to isté...). Tak snáď pomôže 🍀

marianna_peskova
3. apr 2021

Ja som pred prvým tehotenstvom mala 33-dňový cyklus. Tri mesiace pred snažením sa som brala Inofolic a pila alchemilku a cyklus zostal rovnaký.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre