Prečo sú ovulačné testy stále negatívne?

24. jan 2024

Ahojte,
mám 31 a snažíme sa o bábätko, zatiaľ len krátko. Moje ovulačné testy nie sú nikdy pozitívne. Ešte tak pred 2 rokmi som si vedela pekne testami odsledovať ako čiarka silnela, teraz je stále len bledoružová celý cyklus, intenzita sfarbenia sa nemení, aj keď mám ovuláciu potvrdenú od lekára folikulometriou. Testy som skúšala rôzne značky. Čím to môže byť? Mali ste tak niektorá a otehotneli ste?

e1i
24. jan 2024

Testy su nespolahlive,ak je ovulacia potvrdena folikulometriou ta je smerodajna. Ja mam zas skusenost ze test ukazoval pozitivitu a podla sona o ovulacii ani chyru ani slychu.

greacee
25. jan 2024

@e1i ahoj,prepac,ak rusim..len otazocka..mne sa to teraz stalo,ze pozitivny ovulacny a dr nic nevidel..mala si v tom mesiac anovulak ci mozno inokedy bola ovulka? Dakujem 🤗

kristinkaris
25. jan 2024

Najpresnejšie je merať BT 🙂

e1i
25. jan 2024

@greacee neviem viac som na sono nebola. To bola kontrola v car a nahodou tak vysla a ked som dr vravela o teste tak pozrela a nic a ze su nespolahlive

greacee
25. jan 2024

@e1i aha jasne,dakujem. Tiez som vravela dr ze mam pozitivne testy a len na mna kukal 😁😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre