Prebehla mi už ovulácia?

simik7192
21. apr 2021

Ahojte baby, potrebujem radu od tých skúsenejších. Ovu som si začala sledovať len nedávno nakoľko sa už dlhšie snažíme o bábo. Tak som si kúpila ovulacne testy. Len som z toho už trošku mimo. Zistila som, že mám posunutu ovu až po 20.dc podľa testov, pravdepodobne podľa môjho usudenia... Nemám pravidelne cyklusy, občas mi to mešká. A chcela by som vedieť ak ovu začala včera niekedy podvečer tak či sa oplatí ešte dnes snažiť,, snažili sme sa v sobotu a pondelok. Len otázka je,či ovu už prebehla, či je ešte nejaká šanca tomu pomôcť dnes večer... 🤷😕 prikladám aj foto testov, ďakujem za každú radu

lllenuli
21. apr 2021

Podľa mna si mohla mat pozitívny test niekedy večer/v noci....čiže ovulka bude dnes alebo zajtra, takze ma to význam určite 😊

simik7192
autor
21. apr 2021

@lllenuli tak to si myslím aj ja že už prebehla niekedy v noci, keď sa to nejak nemení

lllenuli
21. apr 2021

@simik7192 asi sme sa úplne nepochopili...ovulácia zvyčajne neprebieha v čase pozitívne testu ale do 24-48 hodín od posledného pozitívneho testu (na rôznych stránkach nájdeš rôzne info o tých časoch)..takze prebieha dnes-zajtra 🙂

mirka3211
21. apr 2021

@simik7192 posnazit sa urcite treba, ale ja by som neprestala testovat skor, nez bude testovacia ozaj slabucka... kedze si nezachytila peak, nevies, ci aj realne bol... ideal ak aj merias bazalku, alebo ak mas ovu bolesti, aby si si bola ista, ze bola...

simik7192
autor
21. apr 2021

@mirka3211 ja sa riadim zatiaľ iba hlienom a ovulacnym testom, potrebujem si dokúpiť lebo doma už nemám a keď až v piatok otestujem znova 🙏🤷

simik7192
autor
23. apr 2021

@mirka3211
@lllenuli
Tak dnešný test ovu už pravdepodobne na 100% prebehla ❤️ už len čakať, teraz som asi 4dpo 🤷 podľa mojich výpočtov

lllenuli
23. apr 2021

Podľa mojich výpočtov si ešte len cca 2 dpo 🙂 tak už len čakať teraz...držím palce 🙂

lenuska86
30. jan 2022

Pripojím sa aj..Myslite, že už ovu bola? Prípadne bude? Testujem každý deň o 12ej. Ďakujem

julkakratka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre