Prázdne dva gestačné vaky

dasindel11
20. aug 2020

Ahojte, včera som volí kvôli bolestiam v podbrušku na pohotovosti a mi našla dva gestačné vačky 9 a 8 mám, ale nič v nich nevidela. Podľa poslednej MS som 8 týždeň ale doktorka povedala že podľa ultrazvuku to vyzerá na 5 týždeň. Cyklus MS mám 34 dni, všetko v poriadku až na tie bolesti, sem tam silnejšie inak mierne. Na kontrolu mám ísť 9.4. Som po 2 MA, tak sa tešíme zatiaľ len spolovice. Bola ste niektorá v podobnej situácii a nakoniec sa tam boli fazuľky? 😁

nina004
20. aug 2020

V 5+2tt som mala tiež len vak. 🙂 Je to úplne normálne 🙂 Držím prsty ✊

asia83
20. aug 2020

@nina004 Podľa poslednej menštruácie je v ôsmom týždni. Tam už srdiečko musí byť. Treba počkať, čo povie doktor.

nina004
20. aug 2020

@asia83 To síce áno ,ale kľudne mohla mať neskôr ovuláciu. Uvidí podľa ďalšej kontroly

asia83
20. aug 2020

@nina004 Až o tri týždne? No dúfajme.

rosalie1411
21. aug 2020

@dasindel11 ahoj a vieš, kedy si mala ovulku?

dasindel11
autor
21. aug 2020

@rosalie1411 značím v kalendariku ovulku som mala 12.07, a vtedy sme sa sebe aj venovali 😜

rosalie1411
21. aug 2020

@dasindel11 držím palčeky, aby bolo všetko OK.. Uvidíš na najbližšom vyšetrení.. Daj potom vedieť.. Ja som mala tiež 2 prázdne vaky v 8tt, ale 25.7. Som potratila..

sense
21. aug 2020

Tiež v 8tt nebolo vidieť akciu srdca, plod zodpovedal 7tt... Lekár mi dal týždeň ci sa rozbehne samo al kyret

dasindel11
autor
4. sep 2020

@rosalie1411 tak už je to 3x MA, ostali prázdne 😭😭 nič sa nezmenilo od poslednej kontroly,takze 10.9 kyretaz znova, už začínam byt zúfalá či sa to niekedy podarí😭😭

rosalie1411
4. sep 2020

@dasindel11 to ma veľmi mrzí... 😒 Ja sa tiež nad tým zamýšľam, že čím to je.. Mne Dr. Poradila, aby si dal manžel spraviť halosperm-- dna fragmentaciu spermií a aby sme určite išli na reprodukčnú imunológiu.. Tak skus aj ty.. Neviem ci niečo zistíme, ale tiež nemám zatiaľ veľmi chuť skúšať znova, keď si predstavím, že to zasa dopadne rovnako.. Skus sa s tym psychicky zmieriť, že bábätká odisli a možno sa ti to spustí samé a vyhnes sa kyretu.. Drz sa ❤️

dasindel11
autor
5. sep 2020

@rosalie1411 Ďakujem za povzbudenie a držme si palčeky že raz sa nám to podarí dotiahnuť do konca 👍❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre