Pravidelný cyklus, no neskorá ovulácia. Môžem otehotnieť?

zuzkacik4
13. júl 2021

Ahojte, potrebovala by som od vas poradit, teda hlavne ak su tu mamicky, co maju realnu skusenost...chceli by sme s manzelom este jedno dietatko...mavam 28 dnovy cyklus, viac menej pravidelny, max je tam odchylka +-2dni... lenze ovulaciu mavam neskor, cca na 19-20DC, potvrdene ovu testami aj bazalnou teplotou...chcem sa spytat teda, ci je realna sanca, ze v pohode mozem aj tak otehotniet, alebo to budem musiet poriesit cez gynekologa, aby mi nieco predpisal na upravu cyklu? Este doplnim, ze stale kojim, uz nie teda velmi intenzivne, skor uz len na vecer, cez den naozaj minimalne, kedze maly ma rok, no uplne odstavit este neplanujem...tak ci vobec ma vyznam to riesit alebo proste da sa aj tak otehotniet...dakujem. 🙂

zuzanaete
13. júl 2021

Odporucam poradit sa s lekarom. Vychadza ti kratka lutealna faza. Otehotniet by si aj mohla, ale najskor dni nebudu stacit na riadne uhniezdenie babatka. Drzim palce.

victoriab
13. júl 2021

@zuzkacik4 jasné že mozes tiez mam posunutu ovulaciu teplotu som nikdy nemerala ale jednoducho ak poznas svoje telo vies kedy ovulujes tak sa nestresuj a nechaj to na prirodzenost ak ziadny vazny problen nemas niet dovodu sa trapit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre