Pozitívny test po potrate

18. dec 2023

Som asi mesiac po potrate. Najskôr sim testy mala celkom silne a potom slabli. Včera som robila test z ranného mocu (nie prvý, ale nepila som nič a keď som sa spamätala išla som si urobiť test aby som vedela že či už je negatívny.) a mala som tam slabuuuuulinku čiarku skoro žiadnu. A dnes ráno som sk spravila zas, lebo je možnosť že som tehotná. A zdala sa mi silnejšia ako včera. Myslite že je to preto že včera to nebol ten prvý moc alebo ozaj trosku stmavla? Nemám nejakú falošnú nádej viem že môžu byt dlho pozitívne. Ms som ešte nemala. Podľa ovu som 9dpo. Meriam Bt testy dávam do komentára

autor
18. dec 2023
gejb
18. dec 2023

Mne sa zdajú rovnaké. Keď klesá hcg ide to veľmi pomaly...ak by si mala výrazne čiarky o pár dní tak sú pozitívne, tieto zatiaľ ale asi nie sú.

zojanka
18. dec 2023

Z tohto nezistis nic, len dohady. O dva - tri dni budes vediet na isto ci silnie alebo nie.

sense
18. dec 2023

Mne prídu tis čiarky rovnaké, skus spraviť o deň a uvidíš

lucia7933
18. dec 2023

ja som mala pozitivne testy este 2 mesiace po potrate

autor
18. dec 2023

@sense
@gejb no asi to tak vyzerá na foto :D včera som ju ozaj len hľadala a dnes na tom teste ju bolo vidno. Jasne jasne počkám, nestresujem sa ani nič. Len som chcela vedieť názory
@zojanka
Fuha to naozaj aj po ms si mala stále pozitívne?
@lucia7933

jablkovastrudla
18. dec 2023

Moze to byt kludne zostatkove HCG z minuleho tehotenstva. Ja som na zaciatku februara potratila, na konci marca som skoncila v nemocnici a robili mi tehotensky test a bol stale pozitivny.

bejbs123
18. dec 2023

Mne slabli testy 2mesiace,pokial nie je odsledovane 0hcg,tak sa da tazko vyjadrit

autor
18. dec 2023

Ďakujem no sama som zvedavá. Včera ma pichlo pár krát v podbrušku ako keď som bola 1x tehotná :D preto som robila test dnes, inak by mi ani nenapadlo. V stredu budem 11dpo čo už by mihla byt silnejšia. Alebo slabšia :D

ailiba
18. dec 2023

Vyzeraju priblizne rovnako... Ono zalezi aj na koncentracii mocu.
Prosim ta, nerozumuem, ze si 9 dni po ovu, ale ms si este nemala...?

autor
18. dec 2023

@ailiba áno ms som nemala. Najskôr je ovu potom ms 🙂 a ovu mám podľa teploty potvrdenu

ailiba
18. dec 2023

Jaj tak... Ty si to az takto sledujes.... V tom pripade, aj ked si ovu nemala, mali ste sex a si 9 dni po ovu, tak test moze byt takto slabo pozitivny. Ale v tom pripade fakt teraz tazko posudit, ci dobieha hcg, alebo sa zvysuje. Uz mozes len cakat....

autor
18. dec 2023

@ailiba Bt sledujem aby som mala prehľad, lebo nemám pravidelný cyklus 🙂 a ono toe čiarky som mala silnejšie ale slabli. Len ta od včera a dnes sa mi zdá že to trochu zosilnelo. Práveže sme sa nesnažili, priateľ si väčšinou dá pozor ledze je to čerstvé sle Zrovná tu to vyšlo tak že na ovu si pozor nedal :D a nebola som proti 😅

lucia7933
18. dec 2023

ano mala som stale pozitivne testy tusim aj po dvoch MS, ale ja som vedela ze nemozem byt tehotna lebo sme celych 6 tyzdnov po potrate nemali styk..proste som sa bala ale postupne potom uz ciarka uplne zmizla

autor
18. dec 2023

@lucia7933 no veď, keby sim vedela že nemôžem byt tehotná, tak už och asi toez nerobím :D

ailiba
18. dec 2023

Tak uvidis😉. Podla testu sa to zeraz zistit nedá... No o par dni uz bude jasno...

lucia7933
18. dec 2023

no ja som ich robila len zo zaujimavosti :D ze kedy konecne uz vyjde negativny test :D aby som pripadne pri snazeni uz mohla slabu ciarku povazovat za dalsie tehotenstvo

autor
18. dec 2023

@lucia7933 presneeee takto som to mala v pláne aj ja 😅akože bolo by krásne keby to vyjde a 24. Dám priateľovi taký darček 🙂

bejbs123
18. dec 2023

Toto je moj test presne mesiac a 4po MA,po 2mesiacoch bol asi tak slaby ako tvoj,je to ale individualne,niekomu sa zadari hned

autor
18. dec 2023

@bejbs123 oooo tak to bol ešte naozaj dosť silný.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. dec 2023

@lucia7933
@ailiba
@bejbs123
@jablkovastrudla
@sense
@zojanka Tak mi to nedalo. A musela som porovnať testy. Hore je najstarší asi 2t po potrate 🙂 a dole v posledných dvoch vidno ten rozdiel - včera a dnes 🙂

zojanka
18. dec 2023

Rozdiel vidno, ale aj test je trochu žltší, takže asi bol moč koncentrovanejší.

bejbs123
18. dec 2023

No podla mna to hcg nebolo este na 0 a precisti sa to pri dalsej ms,no samozrejme sa mozem mylit,drzim palce

ailiba
18. dec 2023

No, uvidis, je to malicky rozdiel... Ale drzim palce... Snad sa to podarilo👍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre