Pozitívny ovulačný test už na 10. deň cyklu pri 28-dňovom cykle

nika9393
13. apr 2024

Ahojte baby, snažíme sa o dieťa už rok, par cyklov som skúšala ovu testy, peak som mala vzdy az v 13ty den, teraz som 10ty a ovu test uz vyzera pozitivny. Myslíte ze sa uz mame snazit alebo pockaz dokym bude čiarka silnejsia? Prekvapilo ma, ze by prisla ovulacia tak skoro, neberiem okrem inofolicu ziadne doplnky a hormony. Ďakujem

uhnakova
13. apr 2024

Určite môžete ísť na vec. Cykly nebývajú dokonale pravidelné, občas sa vyskytne skoršia alebo neskoršia ovulácia.

sisska96
13. apr 2024

Na čo robiť testy. Treba mať sex každí druhý deň a bude väčšia šanca, ako takto podľa testu jak robot... Takto stále trvá dlhšie

nevenka
13. apr 2024

@nika9393 netreba cakat. Ovulacia by mala prebehnut do 24-48 hodin. Spermie preziju aj 3-5 dni. Pockaju na vajicko.
Ja mam jedno dieta zo sexu 2 dni pred ovulaciou a dalsie 4 dni pred ovulaciou, mozno az 5 dni...😊

patriciaa_
15. apr 2024

@nika9393 je to podľa mňa normálne, ja za posledný rok čo si sledujem cyklus som prišla nato že mám pravdepodobne ovuláciu stále medzi 12-17DC čo by som teda nepovedala že to môže byť aj na 17sty deň veru 🙂 tak veľa šťastia ;)

klejkaez
16. apr 2024

@nevenka ahoj 😊 čítam tvoje komentáre, to je fakt úžasné, že i skrz takú dobu spermie vydržali. Mali ste sex ozaj len tie dni pred, viac nie ? Tie dni sa berú pred pozitívnym ovulacnym testom ešte? Taká doba ? 🤔😲
I nejaké vitaminy ?
A pomimo aj sa podarili dievcatka alebo chlapci pred ovu ? 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre