Pozitívny ovulačný test a meškanie menštruácie

niki_9
28. mar 2021

Ahojte baby, žienky...
Už týždeň mi mešká menštruácia, jedna priateľka odtiaľto z fóra mi poradila aby som si urobila Ovu test, že ak som tehotná vyjde pozitívny keď mi mešká MS. Skúšala som a pozrite... Myslíte že to môže byť? Keďže som v karanténe budem za každú radu vďačná lebo neviem ci som pozitívna takže sa bojím aj o zdravie

sisabe
28. mar 2021

@niki_9 treba robiť tehotensky test nie ovulačny

niki_9
autor
28. mar 2021

@sisabe nakoľko. Píšem, že som. V karanténe nemôžem ísť už nikde lebo 7 dňový negatívny antigen už prepadol a idem na pcr až budúci týždeň

niki_9
autor
28. mar 2021

Ďalšia foto kde je kontrolná tmavá

diaalex
28. mar 2021

@niki_9 však si objednaj domov z lekárne

zojanka
28. mar 2021

@niki_9 no ak ti aj mešká tak to vyzerá na tehotenstvo 🙂 tiež som mala pozitívny ovulačny v tehotenstve. Ale istotu ti da samozrejme až tehu test, resp. návšteva u dr.

patusss
28. mar 2021

@niki_9 keď mi vyšiel pozit. tehotenský, ovulačný bol podobný ako tvoj. 😊 Chcela som si overiť tie teórie, čo som tu čítala.

niki_9
autor
28. mar 2021

@zojanka samozrejmosť ale kým sa dostanem k Dr to ešte potrvá ak budem musieť byť ďalších 14 dni doma keďže priateľ bol prvý covid

niki_9
autor
28. mar 2021

@patusss tiež som čítala tu na modrom koniku všeličo

patusss
28. mar 2021

@niki_9 u Dr. by ešte aj tak nebolo nič vidno... asi by som si tiež na tvojom mieste objednala cez internet testy, nech nechajú pred dverami. 🍀

niki_9
autor
28. mar 2021

Chcela som vedieť aj možno skúsenosti iných ci sa to niekomu stalo 🙂

zojanka
28. mar 2021

@niki_9 no ja by som to brala tak xe 75% že tehotná si keď ti mešká + takýto ovulačný test. Môj ovu test bol v tehu rovnaký.

niki_9
autor
28. mar 2021

@zojanka teraz si ma aspoň 50 % potešila v tomto covid období 😔😔

zojanka
28. mar 2021

@niki_9 no ja by som každopádne nevydržala čakať kým skončí karanténa 🙂 popros dáku kamošku nech ti kúpi test a nechá pred dverami ... inak ja som teraz tiež tehotná a treba si na seba dávať pozor no ...

sisabe
28. mar 2021

@niki_9 veď ak objednať z lekárne sa dá a kuriér ti donesie ku dverám alebo dakoho s rodiny poprosiť. Ovulacny test robiť miesto tehitenskeho nemá žiadnu výpovednú hodnotu.

majamat
28. mar 2021

ak chces byt tehu,t ak ti to zelam, ale ovu test moze bt pozitivny aj vdaka ovulacii, ak nevies,c is i ju mala. niekedy cyklus neprebehlne klasicky a ked chyba ovulka asi 2t po zacati, moze prebiehat inak moze byt predlzeny. tiez moze byt ovulka posunuta na neskor a preto kludne mozes mat teraz ovulku, nie tehu.
to pisem preto, ze aj taka moznost je. preto je dolezity ten tehu test.

niki_9
autor
28. mar 2021

@majamat mala som ju robila som si ovu testy v polke cyklu

majamat
28. mar 2021

@niki_9 tak ako baby radia, skus objednat testy a uvidis.

00bubka00
28. mar 2021

@niki_9 prosím ta aký je to ovulacny test , hodis sem prosím ta foto obalu , ďakujem

lauritka
29. mar 2021

ak ti ten test neslabne a stale ho maš silny a uz si mala tento cyklus pozitivny test cca 14 dni predtym a nemaš diagnostikovane pco, tak si s velkou pravdepodonbostou tehotna 😉

niki_9
autor
29. mar 2021

@00bubka00 pepino ten klasický

niki_9
autor
29. mar 2021

@lauritka sooom.. Už mám trhu test

patusss
29. mar 2021

@niki_9 supeeeer! Gratulujem 😊

lauritka
29. mar 2021

@niki_9 gratulujem. 💋♥️

kika109
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre