Poraďte niečo účinné na vyhladenie vrások, čo ma finančne nezruinuje

misiatko14
4. dec 2019

Ahojte, je nieco neskodne a ucinne na vrasky na cele okrem botoxu? Snazim sa otehotniet tak si nechcem dat botox, ale vrasky vzhladom na moj vek mam strasne a fakt sa necitim dobre..skusala som galvanizaciu ale nepomohlo to, je nieco ucinne a co ma financne nezrujnuje? Dakujem

kulumulu123
4. dec 2019

@misiatko14 ciste bambucke maslo da sa kupit v DMke super vecicka.... Sice neucinkuje na pockanie ako Botox ale neobsahuje ziadnu chemiu....

eliska13
4. dec 2019

@misiatko14 ak už sú vrásky neverím žiadnemu krému len botox, alebo si daj ostrihať ofinu zakryjes to vlasmi🙂v 28 r to nemôže byť tak zle ci?

petkasaurus
4. dec 2019

Presne, hocijake drahe kremy, sera si clovek moze davat, ale najúčinnejšie su az hentie neinvazivne a invazivne metody.. Ostatne je doplnok

natycaga
4. dec 2019

@misiatko14 skus dermabotexin. Ja okrem toho pouzivam aj z Lidl krem na oci z Q10 a sem tam mezoterapia. Tiez mam hrozne vrásky a rozmýšľam nad botoxom.. Ale to uz bude konecna

kittykat22
5. dec 2019

najvacsiu intenzitu maju sera a masky. Ale masku by si si mala davat 2-3x tyzdenne 🙂 serum kazdy den. Uz by si mala mat vyrobky s kolagenom a kyselinami. Na hydratacne sera, je uz stara 😀 Neskusala si derma roller + serum? To velmi pomaha. Ihlicky ti pekne rozhrabu pokozku, s trochou sera sa reaktivuje kolagen a pekne sa vyhladi 🙂 je to fajn, aj ak mas nerovnosti pleti - stiahnu sa

eliska13
5. dec 2019

@natycaga kolko mas rokov?ja som sa tomu dlho branila bala sa, mam po 40 tke a velmi si chvalim.Mala som vyraznu vrasku hnevu a na cele 3 vodorovne vrasky.ked som mala ciapku v zime nahnnevany vyraz tvare a len vraska mi trcala spod capice.Raz rocne dam 130 eur na botox a je pokoj teraz ho mam 2x a som velmi spokojna.

malasandrika
5. dec 2019

Nič nemá taký účinok ako botulotoxín. Chodím pravidelne od svojich 18 do oblasti čela a neviem si to vynachváliť.

lapersefona
5. dec 2019

Prečo si každý dáva botox? Prírodnejšie je kyselina hyaluronova, ale ta vydrží menej a je tuším a jdrahšia.

lapersefona
5. dec 2019

Tiež si ženy pochvaľovali kolagén vnútorne braný napr. v cola..fite

malasandrika
5. dec 2019

@lapersefona kyselina hyaluronova sa používa na vyplnenie vrások, “neumrtví” Ti čelo.

kittykat22
5. dec 2019

@lapersefona pretoze kysel hyl. je len na urcity typ vrasok a urcity vek pokozky. Je draha, a ma mensi ucinok, a ma niekedy negativny nasledok - pig. flaky na slnku, a jej pravidelna aplikacia ztensuje pokozku. Botox je lacnejsi, dlhsie vydrzi, takze pomer cena/vykon je uplne nikde inde. Preto uprednostnuju dievcata botox aj vo veku, kedy to este nie je nutne.

sasanka605
5. dec 2019

Ahojte, chodí niektorá z vás na mezoterapiu? Ci to naozaj ma účinky a koľko opakovaní je treba. Čítala som niečo okolo toho na nete ale aj nejakú osobnú skúsenosť keby ste mali. A teda vek okolo 35ky.

misiatko14
autor
5. dec 2019

@eliska13 by si sa cudovala, moze to byt take zle aj v 28 :D hlavne ta vraska hnevu, vyzeram ze som nonstop nasrata :D

misiatko14
autor
5. dec 2019

@malasandrika ja som tiez uz dvakrat bola a viem, ze je to super len fakt sa snazime o babatko a aj na klinike mi povedali, ze sa to neodporuca..tak skusam ci nahodou nie je nieco podobne..aj ked viem, ze nie :D

misiatko14
autor
5. dec 2019

@natycaga dakujem o tom dermabotexine som este nepocula tak skusim pogooglit kde to robia 🙂

eliska13
5. dec 2019

@lapersefona lebo na celo a vrasku hnevu ci stracie nozky okoli oci je botox ten zablokuje nervove spojenia, aby si sa nemracila.Ak je uz vraska hnevu moc hlboka okrem botixu sa vyplni kyselinou
Kyselina je na spodnu cast tvare na vyplnenie nosovoustnuch vrasok napr.alebo fajciarskych vrasok nad perou, ryhou na brade...
@kittykat22 to odkial mas, ze stencuje pokozku to je hlupost ona vyplni vrasku a zase pozvolne sa vstrebe z kyseliny nemozes mat pigmentove skvrny.
Dobra kyselina stoji 150-250 eur a vydrzi dlhsie ako botox
Botox niekomu kto ma silnu mimiku vydrz len 3-5 m ako komu kamoska si dava opakovane vela rokov drahy znackovy a nikdy jej tak dlho nevydrzi ako mne.

eliska13
5. dec 2019

@misiatko14 aj ja preto som to zacala riesit stale zamracena

lapersefona
5. dec 2019

@kittykat22 aha dobre info, ale o botoxe som čítala, že pri pravidelnej a dlhodobej aplikovaní, dochádza k degeneracii nervov ..

lapersefona
5. dec 2019

@eliska13 díky za info 🙂

007marianna007
5. dec 2019

misiatko14 ahoj ja som vyskúšala Drakula terapiu.. omladenie vlastnou krvou.. účinné pomáha..😉 mám 36 rokov a na každom pracovnom pohovore mi tipovali, že som po výške 😉 iné si do tváre pichnúť nedám..ale zas počas tehotenstva by som si ja nedávala nič.. už by som počkala..

kittykat22
5. dec 2019

@eliska13 mam to z kliniky estetickej mediciny od lekarky. Ja mam 36 rokov ale nemam skoro ziadne vrasky, a riesila som, ci si mam davat preventivne kyselinu. Lekarka povedala ze nie, ze tieto zakroky sa robia ked pokozka upada, a nie preventivne - a povedala aj to o stencovani pokozky. Nemam dovod jej neverit. Ja co mam v okoli, tak vsetci idu na botoxe - lacnejsi a lepsi vysledok. Ja som mala z kyseliny flaky - mala som kyselinu + plazmu. Pojdem uz len na botox, na kyselinu mam blbu reakciu.

kittykat22
5. dec 2019

@007marianna007 a neskusala si doma dermaroller? to je tiez super na tvorbu kolagenu.

007marianna007
5. dec 2019

@kittykat22 nie toto som neskúšala..ty máš nejaké skúsenosti s týmto? Pozerala som ti, vyzerá to lákavo😉

tinaholeckovie
1. jún 2021

@eliska13 ahoj, boli to? Naozaj to vydrží približne rok? Ako to vyzerá cenovo na celý tvár (čelo, oči, okolie úst).. keď píšu v cenníku 1 oblasť.. znamená len napr. Okolie očí? Alebo celá tvár a dekolt je už druhá oblasť? Môžem sa opýtať, ako sa potom prejavuje koža, keď už máš pocit, že treba opakovať kúru? Ďakujem 🍀🙏

cajka77
10. feb 2024

@misiatko14 podľa mňa jedine čo ako tak funguje je botox

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre