Poraďte, ako s pregnylom

teressa30
10. júl 2018

Ahojte. Baby, tie čo máte skúsenosti s pregnylom... zajtra by mi ho mali pichnúť... ale neviem, kedy sa snažiť, viem, že mi povedia, kedy po pregnyle, ale nie je to málo? Snažili ste sa aj pred? Každý deň sa nedá a keď sa budeme len raz po pregnyle, zdá sa mi to málo... :/ Poraďte skúsenosti, ďakujem❤

miriam439
10. júl 2018

@teressa30 Ja som mala v 13 DC folikul veľký 21. Hneď pichla aj pregnyl a večer sme sa mali snažiť. Snažili sme sa teda 13 DC a keďže som cítila a aj podľa ovul. testov, že ovulka stále nebola, tak sme sa snažili aj 15 DC a potom bola ovulka...
Ale všetko bolo márne, zase to nevyšlo. Ale dúfam, že aspoň vám to vyjde.

teressa30
autor
10. júl 2018

@miriam439 ďakujem za skúsenosť, mrzí ma, že to nevyšlo :/

lienka737
10. júl 2018

Po pregnyle do 24 hodín prebehne ovulka. Snažiť sa môžte aj v ten deň, aj deň predtým, aj do tých 24 hodín po pichnutí. Záleží aký je spermiogram. V prípade slabého sa neodporúča moc často.

buubuu
22. júl 2018

Mne ho pichli 15dc folikul mal 21mm. My sme sa lubkali v den pichnutia a nasledujuci den. A dvakrat to vyslo. Ono je lepsie aj pred ovu lebo spermie v tebe ziju aj dva dni.

iwuanka
22. júl 2018

14 DC pichnuty pregnyl 5000. 15 DC a 17DC sme da snazili. A predtym sme sa nesnazili. Podarilo sa na prvu supu. 🙂 dnes som 13.tt. drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre