Pomohol vám Inofolic Combi k otehotneniu?

luci862
28. apr 2021

Ahojte pomohol vám Inofolic Combi otehotnieť + Folandrol pre partnera. Aké máte skúsenosti ďakujem.

e1i
28. apr 2021

@luci862 folandrol na spermiogram nepomohol, a inofolic obycajny som mala ten tiez nie

dejna_
28. apr 2021

@luci862 ja som otehotnela hneď po inofolic ( ale neúspešne MA 8 tt) ale ja mám problém s krvou
Mužovi som kúpila folandrol a neviem to do neho dostať 🙈 som rada že aspoň D cko mu dám nejak nenápadne

hanka555
28. apr 2021

@luci862 ja som otehotnela po klasickom infolicu, hned prvy cyklus co som ho zacala brat

marianna_peskova
29. apr 2021

@luci862 Keď sme sa v roku 2018 pokúšali s manželom o prvé dieťa, brala som tri mesiace vopred vitamíny. Prvé dva mesiace Inofolic a ďalšie dva mesiace Femibion. Femibion veľmi odporúčam, pretože je lacnejší a mne aj viac vyhovuje zapiť tabletku, ako prášok. Manžel bral prvý mesiac Folandrol, ďalšie dva mesiace Centrum pre mužov, lebo mu tiež nevyhovoval prášok. Dieťa sa nám podarilo počať na prvýkrát.

@dejna_ Odporúčam ti Centrum pre mužov. Veľa som o tom googlila, veľa žien malo podobný problém, že ich muž nechcel piť Folandrol (môj tiež nie) a Centrum pre mužov je second best thing.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre