Pomohol vám Inofolic?

lusy2234
12. aug 2024

Dobry den pomohol vam inofolic premium otehotnite zatial ho berem len mesiac ale nic sa neudialo....a o babo sa snazime 8m a zatial neuspesne...dakujem

lenka_vi1
12. aug 2024

Mne pomohol čaj z alchemilky plus vit E a kyselina listová.

sisa_s
12. aug 2024

Na otehotnenie je sex, nie kyselina listova...ta len pomaha spravnemu vyvoju neuralnej trubice v tehotenstve... ak sa dlhsie snazite, chod ku gynekologovi a partner na spermiogram

tenerifka
12. aug 2024

Presne tak, kyselina listova sa berie 3 mesiace pred zacatim snazenia sa a este potom 3 mesiace po otehotneni ako prevencia espina bifida, na samotne otehotnenie vplyv nema.

@lusy2234 hlavne klud, este 4 mesiace a ak sa nezadari, smer vysetrenia, manzel sa vysetruje najprv, lebo v dnesnej dobe ma na neschopnost splodit dieta najvacsi vplyv neplodnost muza

lusy2234
autor
12. aug 2024

@tenerifka obaja sme v poriadku mame spolu 5 rocnu dcerku

januska504
12. aug 2024

@lusy2234
Tiez mame z manzelom 7 rocnu dceru a snazime sa uz 2 roky, manzel bol na spermiograme a vysledok je taki ze to neni najlepsie odporucili nam vitaminy a uvidime ci to pojde alebo nie.

ewell13
12. aug 2024

My sme sa o 3tie babo snazili 2 roky

tulipanicek
12. aug 2024

@lusy2234 To, že máte 5 ročnú dceru neznamená že ste v poriadku. Znamená to, že od jej splodeniu prešlo 6 rokov a to je strašne dlha doba a kopec veci sa u každého z vás mohlo zmeniť.
Po roku snaženia treba vyšetrenia.

dominikaakinimod
12. aug 2024

@lusy2234 ano pomohol aj pri PCOS 🙂

patriciaa_
14. aug 2024

@lusy2234 ja som brala 5 mesiacov manžel folandrol tiež tak kvôli zníženej vitalite spermií, potom sme to vysadili neberieme momentálne nič. Ostatné testy máme v poriadku, a aj tak stále čakáme na bábo.. držím palce ✨

30katrusa40
14. aug 2024

@lusy2234 ešte je to krátko . Mne lekár povedal že keď ani po roku nebudem tehotná tak budeme riešiť. Nakoniec sim otehotnela po 9 mesiacoch . Ale je pravda že som neriešila ani ovu testy ani nič podobné.

lusy2234
autor
14. aug 2024

@30katrusa40 praveze ja tiez to uz neriesim s ovu testam len moj gyn povedal ze 8m je mala doba ze mam to zacat riesit az ked sa nam 2 roky nebude darit

dominikaakinimod
15. aug 2024

@lusy2234 nam sa nedarilo cca rok a stvrt a po inofolicu vo februari v maji som otehotnela ale ci to bolo tym alebo nie tazko povedat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre