Pomohol vám Femibion 1 k otehotneniu?

annamaria1998
16. okt 2020

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, Sú tu mamičky ktorým femibion 1 pomohlo k otehotneniu? Ďakujem

pukanec123
16. okt 2020

@annamaria1998 femibion nie je na podporu otehotnenia absolútne, ale ako výživový doplnok v tehotenstve, takze pomôcť otehotnieť ti nepomôže. Ak je nejaký problém treba to riešiť u doktora.

diaalex
16. okt 2020

@annamaria1998 ja som začala brat ako príprava na tehotenstvo a behom 2 mesiacov som bola tehotná 🙂

misa11111
17. okt 2020

Ja beriem prvý mesiac tak uvidíme (sú to vitamíny ktoré môžu v tele chýbať)
Možno skus inofolic

annamaria1998
autor
17. okt 2020

@misa11111 aj ja som zacala brať tento týždeň tak uvidíme 🙂 čítala som aj inde že sa niekomu nedarilo rok otehotnieť a femibion pomohol, po dvoch mesiacoch sa podarilo otehotniet

andrea_r016
17. okt 2020

Berem ho vyse roka a tehotna z neho nie som....su to len vitaminy aby sa dieta dobre vyvijalo a nic mu nechybalo 🙂

dominika52702
18. okt 2020

Mne tiež pomohol. Prvý mesiac som ho brala a druhy som uz bola tehotná. Takže za mňa určite áno 🙂

barbora227
18. okt 2020

nám sa nedarilo pol roka, začala som brať femibion a po mesiaci sa podarilo, či to bolo vďaka tomu netuším 🤷🏻‍♀️

helena1982
31. okt 2020

je dobry, tiez som si ho kupovala, teraz by som to urobila opat, keby sme sa snazili, pretoze obsahuje ozaj vela dobrych vitaminov, niekto tvrdi, ze staci zdrava strava, pestra a vyvazena, ale nie je to celkom tak pretoze ty si nevies odsledovat, ze ci dost vitaminov das telu, to by si musela mat ozaj prehlad co ma kolko vitaminov akych a teda podla mna by som si tym zbytocne komplikovala zivot, takto som si kupila doplnok v lekarni a vyriesene 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre