Pomohli vám ovulačné testy pri otehotnení?

kniznicocka
15. aug 2022

Pomohli vám ovulačné testy pri otehotnení?

e1i
15. aug 2022

@kniznicocka nie. A ak mas napr pco tak vobec sa na ne neda spoľahnúť. Vlastna skúsenosť

zoja1804
15. aug 2022

@e1i ahoj ja mam polycysticke vajecniky, minule som si skusila urobit test a boo pozitivny aj tak nemusi byt ovulacia ?

e1i
15. aug 2022

@zoja1804 nemusi. Mam to potvrdene aj od dr z car. Kedy testy ovulaciu ukazovali a na sone ani naznak že by mala byt alebo bola by. Smerodajna je len folikulometria

ajko2011
15. aug 2022

Ja som nepoužila ani jeden ovu test. 🤭

nique
15. aug 2022

Nie. Po 6tich rokoch skúšania všetkého možného sme išli na IVF. Podarilo sa na 1x

nika23t
15. aug 2022

@kniznicocka nie. Stále negatívne, Dr mi povedal, aby som sa na ne vykaslala. A v postieľke mam 8mesacneho drobca, takže ovulaciu som mala.

kniznicocka
autor
15. aug 2022

@nika23t za aky dlhy cas sa vam podarilo ? Asi najlepsie sa na to vyklaslat,cimviac sa clovek slefuje tym horsie.

nika23t
15. aug 2022

@kniznicocka no my sme sa už tretíkrát snažili, a tentokrát najdlhšie. Mala som aj nejaké problémy, tak aj toto nás spomalilo. Ale tak dokopy myslím 9 mesiacov, kým som otehotnela. Veľmi držím palce, aby sa aj Vám zadarilo co najskôr. Ale ako som Ti písala, testy (rôzne značky) stále negatívne. Dr mi ovulaciu potvrdil, a test aj tak nič. On sám mi povedal, aby som netestovaka, ale mala pravidelne styk s manželom. Inak v mesiaci, keď som otehotnela, sme tri týždne mali doslova maratón. Takže ani to, že skúšať kazdy druhý, tretí deň u nás neplatilo. Každý deň sme skúšali a vtedy sa podarilo.

kniznicocka
autor
15. aug 2022

@nika23t važne až tak často ? Ja som zase čitala už spermie niesu kvalitne keď tak často a vy ste chodili aj kvoli tomu ku gynekologovi?? My sa snažime tak 5 mesiacov, ale už som z toho zufala trošku prve dve tehotenstva sa podarili hneď :( možno až prilišna snaha tentokrat... Ja som tiež mala asi dva mesiace zapal čo som o ňom nevedela :(

nika23t
15. aug 2022

@kniznicocka no to je presne ako u nás. Prvé dve dcérky hneď, a keď sme sa začali snažiť teraz, tak z tej snahy som si taky zapal privodila, že som sa nevedela dat pár mesiacov dokopy 🤦‍♀️a tiež sme skúšali kazdy druhý, tretí deň. Ale potom si vravím, že kašľať na to, aspoň si to užijeme a skúsime. A vážne až v tom mesiaci to vyšlo. A tiež som bola už zúfalá, testovala som mesiac čo mesiac jak diva... Neviem si predstaviť to zúfalstvo, ak sa niekto snaží o prvé bábätko a nejde to...

nika23t
15. aug 2022

@kniznicocka a nechodila som pravidelne len kvôli tomu, ale riešila som to s nim.

sunshine15
16. aug 2022

@nika23t my sa snazime o prve 8. Mesiac viem o com pises 🙂

laura2323i
16. aug 2022

@kniznicocka nám ano. Prv som kupovala klasické, ale nikdy som si nebola sto percent istá, či je to ono. Potom som kúpila clearblue digitálne, ktoré ukážu usmievajuceho smajlíka a hneď v ten cyklus som otehotnela

evagrof88
18. aug 2022

Áno, pomohli😊 woman secret

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre