Pomohla vám zmena prostredia otehotnieť?

renusko09
25. mar 2019

Ahojte baby chcela som sa vás opýtať či vám pomohlo nové proztredie otehotnieť 😀 s priateľom sa snažíme už niejake tie roky a stále nič 😥 tak chceme skúsiť dovolenku a úplne iné prostredie... A ďakujem vopred za vaše odpovede 😀

evinkakub
25. mar 2019

@renusko09 ahoj ..ha som otehotnela na dovolenke, ale urcite to nebolo prostredim. Bolo to tabletkami, ktoré manzel nasadil a zlepsili sa mu vysledky, a tiez psychikou, pretoze sme sa snazili dva roky a stale nic, az sme si v decembri dohodli termin na IVF na február, skratka ze silvester oslavime v exotike, v januári sa vratime a vo februari ideme na to. No ked som sa vratila z exotiky a na stole lezal nepouzity test, spravila som si ho, a boli na nom dve ciarky... mne to dokonca este ani nemeskalo....
Myslim si, ze to nebolo len tymi tabletkami, ale hlavne psychikou. Skratka sme vedeli ze pôjdeme na umelé, a ani raz sme si na dovolenke nespomenuli na nejaké plodné dni, dieta, tehotenstvo a podobne. Cize psychika robi divy... ale ak to čakáš, neviem ci ti dovolenka pomoze....drzim palce

lucka12399
25. mar 2019

@renusko09 no ak pojdes na dovolenku a budes sa “snazilkovat” a furt na tom mysliet aj tam tak nie

veroni_21
25. mar 2019

Nie, zistila som že som tehotná 2 dni pred odletom.

renusko09
autor
25. mar 2019

Ďakujem vám baby

bona
25. mar 2019

Ja som do tretice otehotnela na dovolenke,ale skôr si myslím,že k tomu než zmena prostredia dopomohla zmena mojej životosprávy a schudnutych 11kil (zadarilo sa na 1.krat)..plus možno ešte vínový večer na terase🙈😃

hettinka
25. mar 2019

@renusko09 áno, syn sa podaril po 8 mesiacoch v Tatrach.

renusko09
autor
25. mar 2019

Baby ste úžasné gratulujem

simonka9090
25. mar 2019

uživajte gynex , a o dve mesice si robte tesst

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renusko09
autor
25. mar 2019

Ďakujem baby za odpovede a gratulujem tým co sa to podarilo 😊😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre