Pomohla vám kyselina listová pri snahe o tehotenstvo?

4. aug 2021

Pomohla vam kyselina listova ked ste chceli otehotniet?

ki_ki2
4. aug 2021

Nie a nemá ti ani ako pomôcť otehotnieť . Kyselina sa berie počas snaženia na to aby si jej mala dostatok keď otehotnieš , aby bábo nemalo razstepi atď .

autor
4. aug 2021

@ki_ki2 tak mam skusit napr alechemilk. caj? Nechcem zatial nic take extra z lekarne. Chcela by som takto prv skusit

karhu
4. aug 2021

ak sa snazite a chces pre dobry pocit nieco brat, tak urcite tu kys.listovu a mozete pit kotvicnikovy caj, ty aj partner, prekrvi vsetko co k robeniu deti treba

nina3110
4. aug 2021

Ja som pred otehotnením pila čaj z alchemilky.. a pomohol..

maminkadeticiek
4. aug 2021

Nie.Ved ona nema ako pomoct,je to podpora pre zdravie plodu nijako nezvysuje sancu otehotniet.

autor
4. aug 2021

@nina3110 ako casto ste ho pili? Od skoncenia MS do ovulacie?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nina3110
4. aug 2021

Áno každý deň jedna šálka..

autor
4. aug 2021

@nina3110 po akom case ste otehotneli?

veronikanika1982
4. aug 2021

Mne kvapky gynex plus Femibion 1

nina3110
4. aug 2021

Asi tak 2 mesiace som to pila..

autor
5. aug 2021

@nina3110 myslite, ze to mozem zacat pit aj teraz, kec mi skoncila MS? Nerozhadze mi to cyklus?

nina3110
5. aug 2021

Ja som ho pila od ms až po ovulaciu.. ďalej sa neodporúča piť.. potom som opäť začala až po ďalšej ms

marylinmary
5. aug 2021

Kyselina listova ti vyslovene nepomoze, ale vitaminy pri snazeni su dobra vec, tiez som ich brala a nedam na ne dopustit, pretoze aspon ti zaistia, ze ked otehotnies, tak dietatko od prveho dna bude mat vsetko co potrebuje a nebude mu vobec nic chybat. Ja som tak brala Femibion, lebo zlozenim sa mi zdal naj 🙂

jasimina
5. aug 2021

@marylinmary mošte mi prosím napisat nazof tich vitamínov presne ďakujem pekne

marylinmary
11. aug 2021

@jasimina uzivala som Femibion, vyssie som to pisala, ci chces vediet presne jeho zlozenie co obsahuje? Ake vitaminy? 🙂

jasimina
11. aug 2021

@marylinmary Ďakujem krásne uš som preštudovala no nechávam to na čas kedi to príde samo správny čas nechcem zatiaľ užívať nič

marylinmary
11. aug 2021

@jasimina tak vitaminy su podla mna fajn aj pri snazeni aj v tehotenstve, tym by si neublizila ani sebe a ani babatku keby sa postastilo, ale tak je to na tebe, ja som si sama na sebe vyskusala ze maju zmysel 🙂

ki_ki2
11. aug 2021

@jasimina kyselinu by som brala ak sa snažíte, je veľmi dôležitá 🙂

jasimina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre