Poloha sviečka na otehotnenie

natalia1997
9. júl 2021

Baby viem ze je to smiešne ale prosím bez blbych komentárov.. niektoré z vás tu radili na pomoc otehotnieť keď sa nedarí po sexe urobiť sviečku.. môžem vedet koľko ste boli v tej polohe sviečky že sa zadarilo otehotnieť? Ešte raz prosim bez blbych komentárov ďakujem

medeaa
10. júl 2021

@natalia1997 prve 3 mesiace, ked sme sa snazili, tak som ostala vzdy lezat v posteli a panvu som si podlozila vankusom. Pocas stvrteho cyklu sme mali sex iba dvakrat za ten mesiac a otehotnela som zrovna v situacii, ked sme dali rychlovku, ja hore a muz dolu, hned som sa poutierala a isla do sprchy. Tak tolko k tym poloham a svieckam 🙂

derdia
10. júl 2021

@natalia1997 no to je tak, ze je to malo ucinne pretoze by tak museli byt vsetky zeny. Aby to bolo akoze ucinne. Proste nechaj to tak a aotehotnies ked ai tvoje dietatko hore zmysli, ze pride k vam....

pininka1
10. júl 2021

Neviem ci mi to pomohlo ale ja som to tak robila, ale okrem toho som si presne sledovala ovulaciu a otehotnela som vzdy ked sme chceli,iba pri jednom sa nam stalo ze mi zblbla ovulacia a mala som dve do mesiaca, pricom jedna bola falosna. Pomaha aj ked mas pri sexe podlozeny zadok vankusom, pripadne idete od zadu... Treba skusat ak sa nedari aj taketo veci.

milka1988
10. júl 2021

@natalia1997 svieckovat nemusis ale polez si kludne 10-15 min. Ked sme boli na IUI musela som lezat v klude tak asi vedia prečo to robia po zakroku a to sa len vstrekuju spermie 🙂 a podarilo sa

pragmaticka
10. júl 2021

Áno, robila som sviečku 12mes. Nepomohlo. Potom sme mali na jednej chate quicky, hrozne sme sa ponáhľali lebo každú chvíľu mali prísť kamoši z vedľajšej chaty okamžite sprcha, obliecť, nech nás nezastihnu a bum, vtedy som otehotnela. Toľko ku sviecke!! 😂

natalia1997
autor
10. júl 2021

@milka1988 ležať ako? Na chrbte? Gratulujem 😍

milka1988
10. júl 2021

@natalia1997 ano tam som mala lezat rovno na chrbte 10-15 min 🙂 a dakujem 🙂

titla
10. júl 2021

@natalia1997 Mne jeden gynekolog povedal, ze absolutne postaci po sexe 5 lezat. Vsetko ostatne je zbytocne.

zuzanka.zuzu
10. júl 2021

@natalia1997 sviečka je úplne zbytočná (celé je to zbytočné) ale ak ti to pomôže pozitívnejšie myslieť, tak postačí zadok podložiť vankúšom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre