Poloha pri chcenom otehotnení

24. mar 2021

Baby viem pomyslite si že ďalšia pubertacka sa nudí 😂ale mám otázku , myslite si že ma na babatko vplyv aj poloha ? My sme mali s manželom sex zo zadu ale na stojaka čiže obaja sme stali a predklonili sa , tak dúfam že to zo mna všetko nevytieklo 🥲😀

chrumka120
24. mar 2021

Áno, má, vy budete mat modrooké, keby ste nestáli tak bude mat hnedé oči

sunshine_18
24. mar 2021

Nie nemá vplyv nato ako bude vyzerať alebo sa správať ani a to či to bude chlapec alebo dievča 😅skôr tu ide o to ze ak ma muž menší penis alebo je styk pár dní pred ovuláciou nie v deň kedy prebieha je lepšia poloha (misionár) a po sexe hore nohy na 10-15minut aby sa čo najviac spermií udržalo vnútri... Ale myslím si ze keď sa to ma podariť tak sa to podarí 🧡

autor
24. mar 2021

@chrumka120 Je pekne aká sa snažíš byt vtipná , ale ja som to myslela naozaj pretože strašne veľa ľudí vravelo ako ma poloha vplyv nato či spermie preniknú alebo nie 😇opýtala som sa slušne tak som čakala aj slušnú odpoved , pekný večer

leuchtturm
24. mar 2021

nechapem tvoju otazku. Vplyv na babatko...na ake babo, ked chces, aby spermie ostali v tebe. Myslis na otehotnenie? Keby tvoja uvaha fungovala, trtkali by sme vsetky zozadu na stojaka, keby sme nechceli potomstvo.

chrumka120
24. mar 2021

No tak musíš dobre formulovať otázky, vidíš už je tu viac takých ktoré tvojej otázke nechápu 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
24. mar 2021

to su skor take babske povedacky 🙂 je pravda, ze nam lekar odporucal, aby som "po" zostala chvilu lezat a neutekala hned dlazky vytierat :D kazdopadne nikdy z teba vsetko nevytecie, tie najschopnejsie su davno na ceste (my sme ale problem nemali, takze ci to funguje, nefunguje a co funguje lepsie otestovane nemam), nejako sme to neriesili

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hederamonstera
25. mar 2021

@bennn nie, len ludia sa tu radi navazaju do druhych 🙂 ale to uz je negativum internetu - za obrazovkou je kazdy hrdina, hlavne ked nazivo uz vobec nemoze byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre