Pokúšame sa

1. feb 2022

Baby, ahojte, pred dvomi a pol mesiacmi som podstúpila kyretaz(zamlknuty potrat). Beriem to tak, že tak to malo byt. Psychicky som na tom chvalabohu dobre. Menzes som mala už 2x takze sa chceme začať snažiť o mesiac? Možno? Otazka na vás, viete mi poradiť, či mám brat nejaké vitamíny alebo nie? Ak áno tak aké. Resp. Čo pomohlo vám. Dakujem 🙂

vierkainka
1. feb 2022

Ja užívam Inofolic combi a Valovic Femi kvapky.🙂

aliaray1
1. feb 2022

Ja: Jamieson B6+B12, Femibion 1 a otehotneli sme na 1.sup

autor
1. feb 2022

@aliaray1 a v akom dávkovani?
@vierkainka Tie kvapky koľko stoja a kde ich viem kúpiť?

selena_luna
1. feb 2022

Kyselinu listovu. Tu ber uz teraz ( odporuca sa min 3 mesiace pred pocatim) ostatne tehi vitaminy v pohode az ked zistis ze si v tom ;)

aliaray1
1. feb 2022

Frekvencia:
B6+B12 som davala 3-4 mesiace vopred a Femibion 1 mesiac vopred a potom sme si raz nedali pozor...😁 (mame tesne pred 40kou s manzelom, prvorodicia)

Davkovanie:
Po 1 tabletke denne, s jedlom.

vierkainka
1. feb 2022

Kupovala som ich cez internet.Stoja 7€🙂 plus poštovné.Su to bylinné kvapky, určené priamo na gynekologické problémy a ako pomoc pri snažení.

autor
1. feb 2022

Dakujem vám ❤️🙏

simciatko
4. feb 2022

ja som tiez podstupila cistenie po potrate a ani rok po sa mi nedarilo otehotniet brala som vitaminy,caje,aj od gynekologa taky vitaminivy napoj...az raz som natrafila na sprej ktory som uzivala cca 3mesiace upravila sa mi menzes a otehotnela som a dnes mam krasneho chlapceka 🙂

vlockakocka
10. feb 2022

@simciatko dobry den prosim vas a aky spres ste pouzivali?

simciatko
11. feb 2022

@vlockakocka veratol ale neviem ci spravne pisem a objednavala som to cez jednu pani

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre