Pokus o bábo, akú sú symptómy ovulácie?

nona288
18. jún 2018

Baby chcem sa spytat ci ste sa s tym stretli, vysadila som antikoncepciu a hned sme sa zacali snazit, cakala som ze budem mat bolesti podbruska pri ovulke sak sa to setko nanovo nakopava.. mam uz jedno babo (neplanovane cize som to vtedy tak nevnimala) ale pamatam sa ze na zaciatku som mala pichavu bolest v chrbtici. Snazime sa odkedy skoncila menstruacia (8.6) kazdy den 😂 .. uz dva dni ma znova boli chrbtica urcite skoro aby som si robila nejaky teat...nestretli ste sa nahodou s tym ze vas bolel chrbat aj pri ovulacii?kedze som brala antiku neviem presne urcit v ktore dni mam ovulaciu a mohlo sa podarit..ale pride mi to skoro nejake priznaky tehu alebo to moze byt? (viem ze mi tu nik nenapise ci som alebo nie som tehotna skorej mi ide o to ci moze byt ta bolest aj s ovulky)

candii
18. jún 2018

Moze, nemusi.

pininka
18. jún 2018

Kazde tehu moze byt ine. Ja som nemala okrem hlienu ziadne indikacie pre ovulaciu. Skor pres ms mam rozne stavy. Takze uvidis co bude dalej.

ladymarry
19. jún 2018

@nona288 mna tiez zvykne pobolievat chrbat v obdobi ovulacie, ale ta bolest ako pride tak aj odide, no a potom sa zvykne vratit este tesne pred ms :/ 🙂

nona288
autor
19. jún 2018

@ladymarry Dakujem 😊 jasne ako kedze sa snazime o babo budem cakat co to dalej prinesie,len som nevedela ci to moze byt aj s ovulky alebo hladat problem inde 😂

lubik87
19. jún 2018

@nona288 moja ovulácia sa hlási riadnym.krcom v podbrušku som si najprv myslela že som niečo zle zjedla tak som.si spravila.horuci čaj harmanček trochu povolilo potom sa vrátilo.opat a pridali sa aj kríže ...chvála Bohu je to.len odkedy sa mala narodila pár mesiacov . A ešte mám strasne "mokro" ..no moje telo si.pyta 3 dieťa som to aj mužovi vravela :D

nona288
autor
19. jún 2018

@lubik87 ja som to pred prvym babom nemala a teraz som ostala prekvapena ze co to, mne neostava uz len cakat ci sa daco podarilo ak to bola ovulacia 😊

lubik87
19. jún 2018

@nona288 no mení sa telo každým pôrodom.nieco nové :P tak držím palce nech sa podarí :*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre