Pohlavný styk pred ovuláciou

9. jan 2024

Ahojte kolko dní pred ovu ste mali pohlavný styk a otehotneli ste? Ďakujem...

petronellla87
9. jan 2024

3

biglovemom
9. jan 2024

2

engiii
9. jan 2024

@biglovemom 4 dni pred pozitívnym ovu testom a som 19 tt momentálne mám aj graf aj testy ovu som robila a týždne sedia presne podľa sona

autor
9. jan 2024

@engiii faaakt to bude určite baba ... vytrvalá.😀

petronellla87
9. jan 2024

@autorka raz bola takáto nejaká podobná téma a vysvitlo že tie co sme sexovali pár dní pred ovu a otehotneli sme, všetky máme dievčatá 😁

nevenka
9. jan 2024

@petronellla87 par dni pred ovu myslis kolko? Lebo 2 dni pred ovu a mam chlapca. Ale 4-5 dni pred ovu a je to dievca...🤭😅.

engiii
9. jan 2024

Včera som sa práve dozvedela ,ze to bude dievča 😀tak ozaj na tom niečo bude Ja som podľa grafu hneď povedala no pred ovu 4 dní som tehu možno to bude dievča a je 😀
Aj dr mi povedal keď som chcela otehotniet tak keď sa trafime do ovu by mal byt chalan a pred ovu dievča a vyšlo to 😀a.to si teda myslím, že ovu musela prebehnúť hneď v ten deň pozitivneho testu lebo to bol už 4 deň od styku

euie
9. jan 2024

@engiii aj u nas tieto vypocty sadli, sme si namiesali chlapca aj dievca.

veronikaszabova
10. jan 2024

7 dni, dievca

x_mery_x
10. jan 2024

Prve pocas ovu, len raz a chlapec
Druhe sa nam.nedarilo dlho, nakoniec sme mali styk 4dni pred, 2dni pred a pocas a je to dievca haha :D

lusyc
10. jan 2024

5 a je to chlapec.

autor
10. jan 2024

No ja mam doma 2 dievčence a veľmi by sme túžili po chlapčekovi. Aktualne som v len v 7 tyzdni a milovali sme sa 4 a 3 dni pred ovu. Ale mam strach ze to bude opat dievča samozrejme nevykladajte si to zle najdôležitejšie je zdravie ale tak snáď ma pochopíte.

autor
10. jan 2024

A prvú dcérku 7 ročnú sme splodili deň pred ovulaciou druhu netusim😀 a tretie 4 alebo 3 dni pred ovu to tiež neviem ktorý deň..

autor
10. jan 2024

Mame doma Anetku a Alžbetku a veľmi by sme si k nim priali Adamka iné si ani nepripúšťam ale bojím sa sklamania

tanuuulka
10. jan 2024

Ahoj. Je to v rukach osudu. Ak ma byt chlapcek, bude. Velmi ti ho prajem 🙂

autor
10. jan 2024

@tanuuulka ďakujem zo srdca 💙priznám sa ze som čakala kritiku

tanuuulka
10. jan 2024

Napis mi spravu, daco by som ti chcela povedat 😁

nevenka
10. jan 2024

Tak Vam prajem aj chlapceka tentoraz...no uz je, co to je, lubit budete aj dievcatko. Manzel je z rodiny, kde je vela chlapcov, tak sme ani nedufali, oni su 3 bratia. Prve sme mali chlapceka, potom sa ma lekar pytal,ze co mame doma, ja ze chalana, jooooj, tak je dobre, budete mat babu. No a tretie - dcerka chcela sestricku, plakala, ked sa dozvedela, ze bude mat braceka a povedala mi, ze neboj mami, nabuduce to bude dievcatko. A ona si tu sestricku nakoniec vymodlila, aj meno sme dali, ake sa jej pacilo, mame tiez tu najmladsiu Alzbetku. Tak nam to takto rozpravkovo vyslo. Tak prajem aj Vam, nech mate aj synceka 🥰.
Svokra mi povedala, ze keby aj 10 chlapcov mala, ze by jej to nevadilo. Ale vnucky si uziva, ma to teraz 50:50 😊.

autor
10. jan 2024

@nevenka ved jasne to je jedno aké pohlavie hlavne nech sú detičky zdravé.. na druhej strane mat babsku presilu doma je NAJ😀

autor
10. jan 2024

25.1 idem k dr budú mi robiť aj odbery nakoľko som si žiadala zistenie pohlavia z krvy .

autor
10. jan 2024

@tanuuulka ved môžeš kľudne aj tu.

tanuuulka
10. jan 2024

nechaj tak teda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre