Podarilo sa vám splodiť bábätko na 23. deň?

lienkara
6. jan 2024

Ahojte, podarilo sa Vám splodiť bábätko aj pri takomto ovulačnom teste na 23 deň? To je najtmavsia čiarka ktorú som doposiaľ mala. Ďakujem .

gaia14
6. jan 2024

odporucam dat si spravit krvne testy, mne vyslo ze nie kazdy mesiac ovulujem hoci menstruacia mi chodila pravidelne ako hodinky. Telo produkovalo slabo hormony, ovulacia sa nie vzdy spustila.

luciaruz
6. jan 2024

Takúto istú som mala aj ja. Vhupli sme s muzom na to v dany den, aj na dalsi. A som tehotna, podarilo sa nam to na prvy krat takto. Spermie preziju vo vasom tele niekolko dni cize ony si na vajíčko pekne počkajú.

medda_beda
7. jan 2024

Od kedy si testovala? A aký máš dlhý cyklus.

lienkara
autor
7. jan 2024

@medda_beda Testovala som od skončenia poslednej menštruácie na 23 deň mi vyšiel takýto test, a cyklus mám 29-30 dní.

medda_beda
7. jan 2024

@lienkara Takže si testovala hneď od ukončenia krvácania tak?
No mohla si mať pozitívny test, ale možno v iný čas.Test ti nemusí vždy ukázať pozitivitu a predsa ovuluješ.
Pri tvojom cykle už ovulácia asi prebehla pár dní dozadu.
Pri 32dňovom cykle ktorý mi teraz trochu skočil nahor som ovulovala asi na 19 DC.

lienkara
autor
7. jan 2024

@medda_beda áno hneď som testovala od ukončenia MS vždy žiadna alebo len slabucka čiarka no ten 23 deň vyšla najsilnejšia ... Neviem možno to mám aj rozhádzané keďže beriem duphaston aby som mala Ms keď ho neberiem tak krámi vôbec nemám mám ich len vtedy keď beriem tabletky a to je už cca 8 rokov.

medda_beda
7. jan 2024

@lienkara Snažte sa a testuj ďalej, môže sa ti posunúť ovu.
Mne v Novembri testy neukázali pozitivitu.Po dlhej dobe som skúsila testovať.

Asi pred rokom mi vyšiel takýto, ale to bolo zo dňa na deň.Slabý test a zrazu silný.

lienkara
autor
7. jan 2024

@medda_beda no taký má byť vraj že taká intenzita ... Krásne vyšiel..

medda_beda
7. jan 2024

@lienkara Mala som aj druhý na ktorom bola silnejšia testovacia než kontrolná, ale vymazala som už fotku.
Ovulácia vtedy naozaj prebehla kedže vtedy mi to potvrdil lekár.

Ale zistila som, že ovulujem od 10DC do 21DC po novom.Kedže 32 dňový cyklus som ešte nemala.
Cyklus mám pravidelný, ale skáče mi občas.

lienkara
autor
7. jan 2024

@medda_beda Neviem niekto tu píše, že nemal silnú druhu čiarku no podarilo sa im otehotnieť ,niekto ,že mal kto ako asi ,keď to má prísť tak to príde asi....

akje
7. jan 2024

@lienkara viem, ze ti asi nepomozem tym, co napisem. A mozno pomozem 😊 nikdy som si tieto testy nerobila. Ja moc tomu ani nerozumiem, preco si tieto testy zeny robia. Nestresuje ta to?
U nas vzdy zabralo to, ze sme si to obaja uzivali s myslienkou, ze si to uzijeme a uvidime 😉

lienkara
autor
7. jan 2024

@medda_beda Uvidim tento mesiac či budú meškať ,alebo nie .... Mám nejak aj citlivé bradavky neviem či si namyslam už ,alebo čo 😀

lienkara
autor
7. jan 2024

@akje práveže stresuje a dosť ... Kúpila som si aj clearblue aj také aj onaké no testovala som stále ....

akje
7. jan 2024

@lienkara ja si pamatam, ked som si kupila tehotensky test pri druhom dietati a test bol negativny. A tak ma to rozhadzalo, ze som si povedala a nech. Nekupim dalsi, kym nebudu meskat aspon 7 dni. Dovtedy to jednoducho nebudem riesit, budem robit to, co vzdy robievam. a chcem si to s muzom uzivat tak, ako za beznych okolnosti nie. A na dalsi mesiac mi meskali. 😊
Je uplne ok ak zena pri snazeni otehotnie do 12tich mesiacov snazenia 😊
Tak hlavu hore, ked to bude mat prist, tak to pride 😊
Drzim ti palceky 🙃
Hlavne no stress a vela fun 😍

lienkara
autor
7. jan 2024

@akje ja som ich už tiež kopec robila a zatiaľ nič. A Ďakujem pekne za povzbudenie 🤗

medda_beda
7. jan 2024

@lienkara Lebo ten test meria len LH, ale ovuláciu tak či onak mať môžeš.

medda_beda
7. jan 2024

@lienkara Nerieš príznaky.Meškali mi 4 dni prvýkrát teraz, prsia ma začali bolieť 4 dni pred krvácaním čo je u mňa divné.
Menštruácia ajtak prišla.
Ja už príznaky nepozorujem a ani netestujem.Po tejto MS najskôr po týždni meškania otestujem ak náhodou, ale mne nemeškajú.Za 2 roky teraz prvýkrát.

kiki68
7. jan 2024

@lienkara tak skusaj, mozes mat ovulaciu hocikedy, hlavne sa neriad tym, ze to ma byt podla nejakej schemy. Nemas co stratit, nasledujucich 5 dni by som isla ako kralik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre