Podarilo sa vám splodiť bábätko i napriek častým mykózam?

susedka1000
11. aug 2020

Ahoj baby.. Mam taky problém ze mam často mykozu... Podarilo sa vám bábo aj tak?

evkamotka
11. aug 2020

Ano

susedka1000
autor
11. aug 2020

@evkamotka a mávali ste potom aj v tehu? Nebol nejaký problém?

ajka0207
11. aug 2020

@susedka1000 áno, mávala, liečila som Canestenom, deti sú zdrave

anile12
11. aug 2020

Ja ani nie tak mykozi ale často som mala bakteriálnu a podarilo sa nám

tanyan
11. aug 2020

ak si náchylná na mykózu, tak ti odporúčam najskôr to dať do poriadku. liečba by mala pokračovať aspoň 2-3 dni po ústupe príznakov, aby si to doliečila a nielen potlačila a "uspala." pravdepodobne by bolo vhodné aj urobiť ster, aby sa správne určil zdroj a liečba.
pokiaľ je to kvôli prekysleniu organizmu, tak skús protikvasinkovú diétu (alebo aspoň úpravu stravy týmto smerom.
možno nebude problém s otehotnením, ale mykóza je otravná aj pri bežnom živote a počas tehotenstva je to ešte viac nepríjemná. a ďalší možný následok je, že dieťa bude náchylné na žabu / soor (dieťa v ústach a dojčiaca matka na bradavkách). toto je tiež veľmi nepríjemné a krajší je život bez týchto starostí. 😉

slapina
11. aug 2020

@susedka1000 aj ja mávam často mykózu a tiež mám už dieťa. Mávala som ju aj počas tehotenstva a našťastie všetko v poriadku. Tak isto aj moja sestra.

akinom0077
11. aug 2020

@tanyan / to je pavda ale pozor baby mykoza je aj na bradavkach...ak ma partner v ustach mykozy zena moze mat na prsiach, nasledne babo... mne sa to stalo....partner mal casto mykozy v hrdle...

hivanik
11. aug 2020

Odporucam na celkove preliecenie organizmu Mykomax. Mna stale liecil lokalne a vzdy sa vracalo...az som zmenila lekaraa on ma hned preliecil aj celkovo a bolo po probleme.

ckatka
11. aug 2020

Skus vysadiť cukor a mliečne výrobky.

evkamotka
11. aug 2020

@susedka1000 s prvym synom som dokonca otehotnela pocas uzivania atb zospodu. Ja som mala stale mykozu aj cez tehu. Nakoniec mi v 34tt praskla voda a bol z toho predcasny porod no to sa nevie naisto, ci kvoli neliecenej mykoze. Ale mohlo byt

akinom0077
11. aug 2020

@evkamotka uzivania atibiotik? nie nahodou antimykotik?

miskamichalka
11. aug 2020

@susedka1000 mavala som caste mykozy no snazila som sa v case ked sme planovali babo o vsetky opatrenia aby nebola - strava, praci prasok, zehlenie spodneho pradla, sprchovanie sa s intimnym gelom, canesten krem aj pre partnera, uzivanie probiotik a to hlavne kvoli tomu, ze mykoza nici to prirodzene prostredie v posve a teda spermie tam mali chabú šancy na prezitie, nie to este na oplodnenie vajicka.

evkamotka
12. aug 2020

@akinom0077 ja uz neviem je to 4r dozadu, asi hej 🙂 boli to torpedka zospodu

sewie
12. aug 2020

Mavala som kazdy mesiac a podarilo sa hned obidvoch synov 😊 potom v tehotenstve boli tusim este horsie a po porode uplne zmizli KONECNE mam 2 roky pokoj 😊 ale teda s otehotnenim nebol ziadny problem u nas

stanulienkat
12. aug 2020

Mycomax,ale preliecit aj partnera. Vylucit sladkosti.

susedka1000
autor
13. aug 2020

@stanulienkat to je voľnopredajné ten mykomax? A partnerovi stačí canesten? Ďakujem

stanulienkat
13. aug 2020

@susedka1000 nie je to voľnopredajné, treba ísť za gynekológom. Mne moj gynekológ voľakedy predpísal mycomax celkový aj pre partnera. Canesten konzultujte s lekárom či to bude stačiť, možno aj áno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre